Як правильно вибрати навісне обладнання для трактора

Содержание:
Маючи великий заміський або ділянку біля будинку, не можна обійтися без надійного помічника — мінітрактора. Копати, орати, сіяти вручну складно, та й не у кожного господаря є час на подібні заняття. Корисніше обзавестися дешевим, але практичним агрегатом, тим більше що вибір сучасної сільськогосподарської техніки дуже великий. А якщо правильно вибрати до нього змінне обладнання, то можна механізувати фактично всі складні процеси у фермерському господарстві. Нижче представлений огляд найпоширенішого навісного обладнання.
Вибір навісного обладнання
Трактори-самохідна техніка, популярна у фермерів невеликих господарств і в сфері комунального господарства. Вони працюють в комплексі з навісним обладнанням. За рахунок цього можуть виконувати завдання з оранки ділянок, скошування трави, обробки посівів, збору врожаю, розчищення вулиць і будівельних майданчиків.
Під час вибору навісного обладнання для невеликої сільськогосподарської техніки беруть до уваги:
- пристрій трактора, наприклад, наявність кріплення для додаткових пристроїв;
- відповідність навісок потужності двигуна машини;
- комбінування швидкості обертання знімного обладнання з технічними можливостями валу відбору потужності;
- вага навісок, який не повинен бути більше 30% маси трактора.
Види навісного обладнання на трактор у фермерському господарстві
Звичайний набір навісного обладнання тракторів для дачі або техніки для саду:
- культиватор;
- підгортальник;
- картоплесаджалка;
- мульчувач;
- газонокосарка;
- екскаваторний ківш.
- Обприскувачі для трактора. Призначаються для поширення засобів захисту рослин на сільськогосподарських угіддях. Обприскування різними засобами-вимушений захід для отримання якісного і багатого врожаю. У продажу з’явилися польові і садові моделі.
- Косарки для трактора. Використовуються для скошування і подрібнення бур’янів, трави, гілок дерев і післязбиральних залишків. Також існують підкронові косарки, які використовують для обробки міжрядь чагарників і дерев. Вони зводять до мінімуму використання пестицидів, що значно економить ціна обробки.
- Борони для трактора. Відповідають за виконання наступних функцій: вирівнювання і розпушування дерну оброблюваної ділянки, звільнення від бур’янів, внесення насіння і добрив, підготовча обробка землі перед посадкою.
- Фреза. Призначаються для обробки грунту перед посівом або посадкою на задану глибину з одночасним вирівнюванням і ущільненням.
- Розкидачі мін.добрив. Застосовуються для підгодівлі рослин і внесення відсутніх мікроелементів в грунт. Розрізняють польові і садові моделі навісного обладнання. Для роботи в саду використовуються спеціалізовані приставки, завдяки яким добриво розподіляється в пристовбурну зону чагарників і дерев.
- Техніка для тваринництва. Представлена в наступному асортименті: активатор кормової суміші, очищувач гнойового проходу, змішувачі-кормороздавачі, косарки дискові. Кожен агрегат у відповіді за певний процес в тваринництві: приготування їжі, прибирання гною, заготівля корму.
- Техніка для комунального господарства та ін Піскорозкидачі, подрібнювачі, щітки та ін, тому якщо ви бажаете вибрати навісне обладнвння для трактора, переходьте за посиланням https://westlviv.com.ua.
Залежно від потрібних завдань, можна підібрати:
- причепи-потрібні для перевезення різних вантажів. Бувають гідравлічними, самоскидними, бортовими, з сітчастими, високими бортами, одноосними і двовісними, для транспортування вантажів рідких, довгомірів і рулонів;
- роздавальники кормів-застосовуються в тваринництві, автоматизуючи роздачу кормів;
- для асфальтобетону використовують рециклери — вони необхідні для переробки та повторного застосування брухту асфальтобетону;
- поливальні системи, і ще транспортувального плану, оснащені насосними установками. Використовуються для поливу клумб або інших угідь;
- цистерни вакуумні-застосовуються для відкачування рідин, також і відходів побутового плану;
- розкидачі піску-застосовуються комунальниками;
- обприскувачі-потрібні для того, щоб розпорошити пестициди;
- комплекси для гасіння вогню-використовуються для водоподачі, щоб прибрати загоряння.
Показники вибору для навісного обладнання для тракторної техніки
Для того, щоб визначитися в підборі обладнання для трактора, необхідно відповісти на наступні питання:
- де власне воно буде застосовано — в сільських роботах або комунальних, на фермах тваринницьких, на об’єктах будівництва;
- що за завдання воно буде вирішувати-обробка грунту — посадка рослин і збір врожаю, догляд за рослинами;
- залучення буде носити сезонний характер чи ні, які будуть робочі обсяги.
Значним факторів виступає можливість суміщення обладнання з іншими тракторами, які передбачається застосовувати.
Бульдозерное обладнання (відвали).
У комплект бульдозерного обладнання входить відвал в зборі, штовхає пристрій і система управління відвалом.

Для того, щоб досягти показник найбільшої працездатності бульдозера, потрібно серйозно підійти до вибору відвалу — це найбільш серйозний крок. В першу чергу оцінюється, як відвал може копати грунт, і ще тяга і швидкісні характеристики техніки. Щоб дізнатися показники копання грунту, потрібно співвіднести величину найбільшої тяги до розміру ножа відвалу. Чим вище виходить значення, тим з більш важким грунтом може працювати техніка.
Рыхлительное обладнання (розпушувачі).

Таке обладнання використовується у великому спектрі робіт-будівельних, нафтових, газових, і ще під час роботи з замерзлим і скелястим грунтом.
Розпушувальне обладнання буває однозубим і тризубим.
Лебідки тягового типу
ЛТ25, ЛТ25. 01 використовуються на тракторах Т10, Т10М.володіють максимальним тяговим зусиллям в 16 тонн. Якщо порівнювати з механічними лебідками, мають величезну перевагу-досить хороша рівень безпеки і надійності. За допомогою установки тягових лебідок проводяться роботи на лініях електропередач, здійснюються рятувальні та Буксирувальні операції.
Задні Причепи.
Причіпні пристрої, що ставляться на трактори, використовуються для проведення робіт, в яких потрібна максимальна тяга. Існує 3 види задніх причіпних пристроїв.
Підвісні агрегати.
Це техніка для нарізування грунту, буріння, укладання труб і кабелів, крани для підйомних робіт, і ще трактори для робіт під землею.

Многая сучасна техніка випускається з особливими пристроями-дає можливість ставити обладнання паралельно.