Полезно знать

Як правильно вибрати навісне обладнання для трактора

Содержание:

Маючи великий заміський або ділянку біля будинку, не можна обійтися без надійного помічника — мінітрактора. Копати, орати, сіяти вручну складно, та й не у кожного господаря є час на подібні заняття. Корисніше обзавестися дешевим, але практичним агрегатом, тим більше що вибір сучасної сільськогосподарської техніки дуже великий. А якщо правильно вибрати до нього змінне обладнання, то можна механізувати фактично всі складні процеси у фермерському господарстві. Нижче представлений огляд найпоширенішого навісного обладнання.

Вибір навісного обладнання

Трактори-самохідна техніка, популярна у фермерів невеликих господарств і в сфері комунального господарства. Вони працюють в комплексі з навісним обладнанням. За рахунок цього можуть виконувати завдання з оранки ділянок, скошування трави, обробки посівів, збору врожаю, розчищення вулиць і будівельних майданчиків.

Під час вибору навісного обладнання для невеликої сільськогосподарської техніки беруть до уваги:

 • пристрій трактора, наприклад, наявність кріплення для додаткових пристроїв;
 • відповідність навісок потужності двигуна машини;
 • комбінування швидкості обертання знімного обладнання з технічними можливостями валу відбору потужності;
 • вага навісок, який не повинен бути більше 30% маси трактора.

Види навісного обладнання на трактор у фермерському господарстві

Звичайний набір навісного обладнання тракторів для дачі або техніки для саду:

 • культиватор;
 • підгортальник;
 • картоплесаджалка;
 • мульчувач;
 • газонокосарка;
 • екскаваторний ківш.
 1. Обприскувачі для трактора. Призначаються для поширення засобів захисту рослин на сільськогосподарських угіддях. Обприскування різними засобами-вимушений захід для отримання якісного і багатого врожаю. У продажу з’явилися польові і садові моделі.
 2. Косарки для трактора. Використовуються для скошування і подрібнення бур’янів, трави, гілок дерев і післязбиральних залишків. Також існують підкронові косарки, які використовують для обробки міжрядь чагарників і дерев. Вони зводять до мінімуму використання пестицидів, що значно економить ціна обробки.
 3. Борони для трактора. Відповідають за виконання наступних функцій: вирівнювання і розпушування дерну оброблюваної ділянки, звільнення від бур’янів, внесення насіння і добрив, підготовча обробка землі перед посадкою.
 4. Фреза. Призначаються для обробки грунту перед посівом або посадкою на задану глибину з одночасним вирівнюванням і ущільненням.
 5. Розкидачі мін.добрив. Застосовуються для підгодівлі рослин і внесення відсутніх мікроелементів в грунт. Розрізняють польові і садові моделі навісного обладнання. Для роботи в саду використовуються спеціалізовані приставки, завдяки яким добриво розподіляється в пристовбурну зону чагарників і дерев.
 6. Техніка для тваринництва. Представлена в наступному асортименті: активатор кормової суміші, очищувач гнойового проходу, змішувачі-кормороздавачі, косарки дискові. Кожен агрегат у відповіді за певний процес в тваринництві: приготування їжі, прибирання гною, заготівля корму.
 7. Техніка для комунального господарства та ін Піскорозкидачі, подрібнювачі, щітки та ін, тому якщо ви бажаете вибрати навісне обладнвння для трактора, переходьте за посиланням https://westlviv.com.ua.

Залежно від потрібних завдань, можна підібрати:

 • причепи-потрібні для перевезення різних вантажів. Бувають гідравлічними, самоскидними, бортовими, з сітчастими, високими бортами, одноосними і двовісними, для транспортування вантажів рідких, довгомірів і рулонів;
 • роздавальники кормів-застосовуються в тваринництві, автоматизуючи роздачу кормів;
 • для асфальтобетону використовують рециклери — вони необхідні для переробки та повторного застосування брухту асфальтобетону;
 • поливальні системи, і ще транспортувального плану, оснащені насосними установками. Використовуються для поливу клумб або інших угідь;
 • цистерни вакуумні-застосовуються для відкачування рідин, також і відходів побутового плану;
 • розкидачі піску-застосовуються комунальниками;
 • обприскувачі-потрібні для того, щоб розпорошити пестициди;
 • комплекси для гасіння вогню-використовуються для водоподачі, щоб прибрати загоряння.

Показники вибору для навісного обладнання для тракторної техніки

Для того, щоб визначитися в підборі обладнання для трактора, необхідно відповісти на наступні питання:

 • де власне воно буде застосовано — в сільських роботах або комунальних, на фермах тваринницьких, на об’єктах будівництва;
 • що за завдання воно буде вирішувати-обробка грунту — посадка рослин і збір врожаю, догляд за рослинами;
 • залучення буде носити сезонний характер чи ні, які будуть робочі обсяги.

Значним факторів виступає можливість суміщення обладнання з іншими тракторами, які передбачається застосовувати.

Бульдозерное обладнання (відвали).

У комплект бульдозерного обладнання входить відвал в зборі, штовхає пристрій і система управління відвалом.

Як правильно вибрати навісне обладнання для трактора

Для того, щоб досягти показник найбільшої працездатності бульдозера, потрібно серйозно підійти до вибору відвалу — це найбільш серйозний крок. В першу чергу оцінюється, як відвал може копати грунт, і ще тяга і швидкісні характеристики техніки. Щоб дізнатися показники копання грунту, потрібно співвіднести величину найбільшої тяги до розміру ножа відвалу. Чим вище виходить значення, тим з більш важким грунтом може працювати техніка.
Рыхлительное обладнання (розпушувачі).

Як правильно вибрати навісне обладнання для трактора

Таке обладнання використовується у великому спектрі робіт-будівельних, нафтових, газових, і ще під час роботи з замерзлим і скелястим грунтом.

Розпушувальне обладнання буває однозубим і тризубим.

Лебідки тягового типу

ЛТ25, ЛТ25. 01 використовуються на тракторах Т10, Т10М.володіють максимальним тяговим зусиллям в 16 тонн. Якщо порівнювати з механічними лебідками, мають величезну перевагу-досить хороша рівень безпеки і надійності. За допомогою установки тягових лебідок проводяться роботи на лініях електропередач, здійснюються рятувальні та Буксирувальні операції.

Задні Причепи.

Причіпні пристрої, що ставляться на трактори, використовуються для проведення робіт, в яких потрібна максимальна тяга. Існує 3 види задніх причіпних пристроїв.

Підвісні агрегати.

Це техніка для нарізування грунту, буріння, укладання труб і кабелів, крани для підйомних робіт, і ще трактори для робіт під землею.

Як правильно вибрати навісне обладнання для трактора

Многая сучасна техніка випускається з особливими пристроями-дає можливість ставити обладнання паралельно.

Похожие статьи

Back to top button