Полезно знать

Перевага фольгованих кульок

Содержание:

Яскраві літаючі кульки, які в побутових умовах називають фольгованими, насправді роблять з каст-плівки з покриттям, що переливається, «металік», яке зовні сильно нагадує фольгу. За рахунок відмінної передачі кольору та приємних металевих переливів фольговані кульки виглядають яскраво та симпатично.

Матеріал відрізняється дуже високою міцністю і майже не тягнеться, тому розмір і форма надутого декору залежить від початкової конфігурації самої кульки. Хороше фольговане полотно майже не має часу, внаслідок чого кулі чудово бережуть об’єм і не здуваються до 2 тижнів.

Основна частина фольгованих кульок Аероманія укомплектовуються клапаном зворотного типу. Таке доповнення надійно тримає газ усередині, позбавляючи необхідності зав’язувати кожну кулю. Однак якщо ви не хочете, щоб наповнений гелієм аксесуар полетів під стелю, краще все ж таки прив’язати до нього стрічку, закріпивши її нижче краю клапана, щоб ненароком не перетиснути його.

Особливості

Фольгована кулька робиться із спеціалізованої металізованої плівки, додатково укріпленої нейлоном. Подібна конструкція дає можливість їм бути набагато міцнішими, ніж латексний варіант. За рахунок подібного матеріалу, молекули газу, яким наповнена кулька, не витікають, а тому — довговічність також збільшується. На превеликий жаль, витрати на їх виробництво вищі, а це означає, що трохи більше буде і ціна для кінцевого споживача. Але завдяки своїй міцності, фольговані кульки роблять дуже різної форми, дуже часто неможливою для звичайних латексних. Наприклад, ходячи кулі, створені у вигляді героїв мультиплікаційних фільмів, кінофільмів, книг. Вони стануть найкращою окрасою фактично будь-якого свята. Або ще досить цікавий варіант – музична куля. Вони можуть відтворювати пісні та інші мелодії. Або навіть можна записати свій голос, якщо ви, наприклад, не можете перебувати на заході особисто, але бажаєте привітати винуватця урочистості. Йому потрібно тільки клацнути по кульці, щоб той почав грати записану музику чи голос. Основна особливість — сама кулька в такому разі виступає резонатором, який неодноразово збільшує звук.

Фігури можуть бути дійсно більшими і досягати більше метра заввишки і півметра завширшки. Це може бути танк, конячка, машинка і багато іншого, що точно не залишить байдужим кожну дитину. До того ж бувають фольговані кульки у вигляді цифр, і це досить комфортно, якщо ви хочете виділити якусь дату, наприклад, день народження. Це ще одна гарна деталь до оформлення свята.

Де застосовуються фольговані кулі?

Фольговані кулі можуть застосовуватись у різних сферах. Дуже часто їх застосовують для:

  • оформлення святкових заходів. Завдяки різноманіттю кольорів та форм можна вибрати повітряні кулі як на свято для дітей, так і для корпоративного заходу. За бажання з куль можна створювати стрункі фігури та композиції. Фольговані вироби можуть бути будь-яких розмірів, у тому числі і на зріст людини;
  • прикраси залів торгівлі та вітрин. За допомогою куль можна привернути інтерес можливих покупців або сфокусувати їхню увагу на певних товарах;
  • створення реклами. На кулі можна нанести логотип фірми чи іншу інформацію, корисну клієнтам. Такі кулі можна дарувати людям на презентаціях чи виступах.

Ідеї ​​оформлення свята за допомогою фольгованих кульок

Серед найбільш затребуваних: будівництво арок, фотозон, закріплення кульок-цифр напередодні якоїсь знакової події. За допомогою фольгованих літер, наприклад, можна викласти та закріпити назву компанії або ім’я іменинника. Причому це може бути як доросле, так і свято для дітей.

Перевага фольгованих кульек

Тут все залежить лише від ваших побажань та бажань. Ви можете завжди звернутися до Air-Smile до професіоналів з оформлення кульками та отримати кілька цікавих ідей щодо незвичайного оформлення кульками вашого будинку.

Що таке «Фольга» для куль

Насамперед потрібно розібратися з термінологією. Насправді такі кульки, зрозуміло, роблять не зі звичної фольги, що застосовується для запікання чи зберігання їжі, та якщо з щільної каст-плівки. Основа даного матеріалу – лавсан: він тонкий (менше 0,01 мм) та дуже міцний. На фольгу він не схожий, металізованого блиску у нього немає.

Перевага фольгованих кульек

Для збільшення надійності матеріалу та надання йому привабливого зовнішнього вигляду плівку покривають декількома тонкими шарами спеціального клею, найтоншої металізованої плівки. Зверху наносять фарбу. При цьому товщина матеріалу збільшується вдвічі.

Щоб зробити з цієї плівки кульку, з неї ріжуть дві симетричні заготовки майбутнього виробу (передню та тильну). Між собою їх закріплюють за допомогою спеціального термічного зварювання. Вона утворює найщільніший шов.

Види фольгованих куль

Фольговані кульки Аероманія можуть бути як звичною у формі кола, так і фігурними, у вигляді букв або цифр, тварин, героїв казок. Відзначають фольговані кульки як за своїм виглядом, так і за типом клапана, який у них встановлений. Клапан – це деталь, через яку вироби наповнюють повітрям чи гелієм.

  • Клапани зі зворотним пелюстком дають можливість застосовувати кульку неодноразово. Усередині є у них «пелюстка», яка закриває отвір, через який у кулю потрапляє повітря (газ). При необхідності виріб можна здути (спустити повітря).
  • Клапани із запайкою — не найпоширеніший варіант. Після наповнення кульки гелієм або повітрям клапан запаюють способом термічним, тому ще раз застосовувати виріб не вийде.

Чим помітні фольговані кулі?

Організовуючи урочистість, хочеться його зробити незабутнім і наповнити атмосферою свята. Велику роль відіграє декор. Яка перевага фольгованих куль перед звичайними і в яких випадках перевагу потрібно віддати власне їм?

  • Велика міцність виробів із фольги. Набагато вище, ніж у латексу.
  • Довгостроковість. Традиційні кулі погано тримають гелій, а ось фольговані здатні не здуватись і перебувати в стані польоту досить довго.
  • Гіпоалергенність та безпека для здоров’я. Кулі з металізованої плівки не можуть уявити небезпеки для людей, які схильні до алергії, не виділяють в середу, яка нас оточує токсичних речовин і навіть схвалені (на відміну від латексних) МОЗ для використання в школах, дитячих садках і т.п.д.
  • Незвичайний зовнішній вигляд. Кулі з полімерного етилену на святах відіграють роль декоративного елемента приміщення, з них створюють повітряні букети.
Перевага фольгованих кульек

На поверхню подібних кульок легко наносити будь-який візерунок або принт. Серед їх вибору – екземпляри різної форми: геометричні статуетки, тварини, герої мультиплікаційних фільмів тощо.д. Фольговані кулі — чудовий варіант для святкової вечірки!

Похожие статьи

Back to top button