Полезно знать

Відмінності термоусадочної трубки з клейовим шаром

Термозбіжна трубка з клейовим шаром — це трубка з полімеру з нанесеним всередині шаром термоплавкого клею, яка набагато стає менше в діаметрі при нагріванні і повністю герметизує розташований всередині об'єкт при усадки, за рахунок наповнення порожніх місць розплавленим клеєм. Тому якщо вас цікавить якісна термозбіжна трубка, преходите на сайт https://ukrprofit.com.ua/products/termousadochnyie-trubyi-s-kleem/

У продажу такі трубки можуть мати різні назви, але найпопулярніші з них такі: термозбіжна трубка з клейовим шаром, термічна усадка з клеєм, клейова термозбіжна трубка.

Термозбіжна трубка з клейовим шаром — це трубка з полімеру з нанесеним всередині шаром термоплавкого клею, яка набагато стає менше в діаметрі при нагріванні і повністю герметизує розташований всередині об'єкт при усадки, за рахунок наповнення порожніх місць розплавленим клеєм.

У продажу такі трубки можуть мати різні назви, але найпопулярніші з них такі: термозбіжна трубка з клейовим шаром, термічна усадка з клеєм, клейова термозбіжна трубка.

Клейова термозбіжна трубка використовується для тих же цілей, що і звичайна термічна усадка, але має ряд позитивних якостей, за допомогою яких при підборі термоусадочної трубки вибір падає власне на неї.

Відмінності термоусадочної трубки з клейовим шаром від звичайної термоусадки:

  • наявність термоплавкого клею, який наноситься під час виготовлення зсередини трубки;
  • високий показник усадки термоусадочної трубки, від 3: 1 до 6: 1;
  • велика товщина стінки після усадки трубки.

Шар термоклею, нанесеного всередині трубки, має високу адгезію і приклеює стінки термотрубкі фактично до будь-якого типу поверхонь. У застиглому стані він практично не липне і тільки завдяки цьому термічна усадка з клеєм не злипалися при перевезенні та зберіганні. Зробити певний подібність термоусадочної трубки з клеєм, який завдав на поверхню кабелю клей і використавши звичайну термоусадку не вдасться, так як досягти того ж його рівномірного нанесення дуже і дуже важко.

Високий коефіцієнт усадки істотно розширює потенційні способи використання термоусадочної трубки. Це дає можливість застосовувати одну й ту ж трубку на більшому діапазоні діаметрів кабелів або інших виробів. Тим більше це важливо, коли є раптовий перехід від одного діаметра до іншого, наприклад, якщо є наявність сполучної кабельної муфти на кабелі.

 

За рахунок високого показника усадки залишкова товщина термоусадочної трубки з клеєм після усадки сильно зросте, а за рахунок наявності шару термоплавкого клею може перевершувати товщину тонкостінної термоусадки в багато разів. Все це дає можливість використовувати цю трубки при великій напрузі і істотно зміцнювати окремі ділянки кабелю.

 

Головне призначення термоусадочної трубки з клейовим шаром:

  • відновлення пошкодженої кабельної ізоляції або електроізоляція місця з'єднань кабелів;
 
  • механічний захист кабелів;
  • додаткова захист проти іржі при прокладанні кабелів під землею.

Варіантів використання клейової термосудкі досить багато. За рахунок наявності термоклею і здатності покривати герметиком місце усадки, створюючи міцну і гарну обробку проти корозії, її почасту застосовують для захисту від корозійних процесів труб профільних, для захисту від вологи стовпи з дерева, перед установок їх в землю і для безлічі інших випадків, де потрібна надійна механічна і захист проти іржі із заощадженням пластичності.

Похожие статьи

Back to top button