Полезно знать

Що вибрати – пультову чи фізичну охорону?

Содержание:

Забезпечення безпеки на об’єктах – це дуже важливо для всіх власників магазинів, офісів та підприємств. І необхідно правильно обрати варіант захисту. Так, звернувшись в охоронне агентство https://peresvit.kiev.ua/uk, ви зможете захистити своє майно за допомогою фізичної чи пультової охорони. В чому ж між ними різниця?

Переваги пультової охорони

Ті підприємства, де існує велика ймовірність крадіжок коштів, потрібно надійно убезпечити. Досить часто власникам об’єктів рекомендують обирати пультову охорону. Це спеціалізовані датчики, які надсилають на пультову охорону повідомлення в разі злому, крадіжки, незаконного проникнення.

При пультовій охороні на об’єкті встановлюються спеціальні технічні засоби, які транслюють сповіщення на пульт центрального спостереження. Працівники охоронної компанії проводять стеження цілодобово, завдяки чому реагування на несанкціоноване проникнення відбувається миттєво. Серед переваг пультової охорони можна визначити:

  • відсутність людського фактору;
  • миттєве реагування на злочин;
  • наявність датчиків, які сигналізують про всі незаконні проникнення чи крадіжки.

Пультову охорону найчастіше встановлюють в магазинах та офісах. Також вона повинна бути там, де не потрібна фізична присутність охоронця.

Особливості фізичної охорони

Така охорона включає присутність охоронця на об’єкті, який і слідкує за правопорядком. При цьому об’єктом може бути фірма, магазин, людина. Вона застосовується, коли потрібна охорона периметру https://peresvit.kiev.ua/uk/oxorona-perimetriv, адже дає можливість виключити порушення порядку на місцях.

В фізичну охорону входить цілий комплекс заходів:

  • забезпечення безпеки в приміщеннях;
  • патрулювання територій;
  • запобігання порушень правопорядку та проникнень сторонніх осіб на територію;
  • організація пропускного режиму;
  • особистий огляд;
  • супровід перевезень майна.

Фізична охорона досить часто комбінується з системами відеоспостереження та другими видами захисту. При цьому на об’єкті може бути лише один працівник агентства, або ж декілька. Вони повинні слідкувати за порядком, обстежувати територію та швидко реагувати на все, що відбувається.

Вирішуючи, що обрати – пультову чи фізичну охорону, потрібно враховувати особливості підприємства, яке потребує захисту. Це допоможе надійно зберегти майно та зробити все для того, щоб вчасно реагувати на незаконні проникнення.

Похожие статьи

Back to top button