Как выбрать духи, все о том, как подобрать аромат в соответствии с индивидуальностью

Как выбрать духи, все о том, как подобрать аромат в соответствии с индивидуальностью

Якщо ви хочете знайти ідеальний аромат для себе або вам набридли парфуми, які ви використовуєте вже впродовж багатьох років, і ви хочете що-небудь змінити, потрібно знати кілька правил. Що зробити, коли на вибір пропонується повний асортимент ароматів, і як спростити прийняття рішення?

Вибір парфумів, на щастя, не є остаточним рішенням із серйозними результатами. Але аромат має робити життя приємнішим і красивішим, а не робити його жалюгідним. Погано підібраний парфум може викликати неприємні подразнення (головний біль, запаморочення або нудоту). Навпаки, правильно підібрані, здебільшого, сприймаються оточуючими, а не тим, хто носить парфуми. Що необхідно брати до уваги під час вибору парфумів, щоб не помилитися? До речі, зараз Доставка квітів Київ можлива разом з доставкою парфумів, це дуже зручний подарунокю

Як ви підбираєте парфуми для себе?

Як пробратися через десятки полиць парфумерних магазинів і сотні нових ароматів, щоб знайти потрібний? Досить звичайний спосіб — понюхати власні улюблені аромати. Чи є в них спільний знаменник? Сандалове дерево? Квіти? Як щодо цитрусових? Якщо ви не знаєтеся на нотах ароматів — не всі обов’язково це знають — варто зазирнути в Інтернет, щоб дізнатися, до якого сімейства ароматів належить ваш сьогоднішній або колишній парфум (або кілька, якщо у вас кілька флаконів).

Якщо це, приміром, сімейство східних ароматів, то необхідно пошукати власний (аромат, зрозуміло) з такими нотами, як деревина, ладан, смоли, амбра, шкіра, мускус, пачулі або ароматичні спеції. Чудовим прикладом східних ароматів є аромати від Serge Lutens, наприклад Santal Majuscule. Це композиція на основі трьох нот: сандалового дерева, какао і троянди. Виразна, емоційна та надзвичайно сексуальна. Купити парфуми в Києві можна на сайті за посиланням, тут дуже гарний вибір.

Піраміда ароматів і вибір парфумів

Чому, коли говорять про парфумерію, часто згадують піраміду аромату і три типи нот: голова, серце і основа? Тому що конкретно так будується аромат.

Головні ноти, початкові ноти, зазвичай включають цитрусові, фруктові, зелені ноти. Їх вистачає приблизно на пів години. Після закінчення цього часу на початковий план виходить серце аромату. Його серцевина, яка надає йому характер. Однак вона не відгороджена від іншої композиції.
У серці, яке відчувається набагато довше, може проявитися фактично все: від фруктів, ладану і квітів до морських або сонячних нот.
База парфумів, з іншого боку, зазвичай складається з компонентів, які забезпечують гарне тло, як-от деревні ноти або мускус — які, до речі, вважаються прекрасним фіксатором композиції. Запах бази тримається протягом багатьох годин. Існують парфуми, запах яких можна відчути на шкірі, волоссі чи одязі й наступного дня. Тому не варто закохуватися після перших 30 хвилин. Наступні 30 годин можуть здатися вам розчаровуючими, а наступні 2 години — нестерпними.
Іноді головні, серцеві та основні ноти перемішуються, з’єднуються або опиняються там, де ви на них не очікуєте, як, наприклад, у Calvin Klein Obsessed. Це трав’яні та мускусні парфуми, в яких мускус зустрічається в цілих трьох формулах, він вважається не базою, а серцем аромату. Замість цього основа містить цитрусові в комбінуванні зі смолою елемі. Красива композиція, яка залишається однаково цікавою від першої до останньої ноти. Якщо вам це подобається, зрозуміло. Адже вибір парфумів — справа дуже індивідуальна. Але збіги можуть принести багато задоволення.

Вибір парфумів відповідно до індивідуальності

Парфуми — дуже емоційна річ, тому в пошуках аромату, який нам підходить, необхідно дивитися й на інші органи чуття. Коли парфумерам, також знаменитим як носи ароматів, доводиться створювати нову композицію з нуля, вони запитують людину, яка замовляє її в них, про її улюблені аромати: смаки, музику, квіти, місця, заняття, інтереси. Це стосується як людей, які замовляють парфумерію в приватному порядку, лише для себе, так і великих компаній. Останні мають точне уявлення про те, хто вважається потенційною аудиторією для того чи іншого аромату.

Підказкою під час купівлі парфумів може стати те, що вам найбільше подобається і що робить вас щасливим. Ви любите солодке? Чи вам подобаються більш сухі аромати? З фруктів ви віддаєте перевагу апельсинам чи смородині? Де і як ви любите проводити вільний час? Вам подобається червоний колір чи більше зелений? Традиційна чи електронна музика? Це дає загальну психологічну картину. Приклад? Людині, яка любить солодощі, рожевий колір і мультики, сподобається такий аромат, як Prada Candy Sugarpop. Його ноти включають солодку ваніль, карамель і персик. Сама упаковка, виконана в нейтральних тонах, виглядає так, ніби вона з магазину солодощів або льодяників. Веселе, молодіжне, радісне комбінування. Купити повітряні кулі в Києві для вечірки можнв компаніі ProFlowers.

Как выбрать духи, все о том, как подобрать аромат в соответствии с индивидуальностью

Як підібрати парфуми — тест на аромат

Якщо ви не знайомі з ароматом, не сформувалися, навіть прочитавши список його компонентів, або переконані, що він для вас підійде, протестуйте його на своїй шкірі. Якщо немає можливості відвідати магазин парфумерії, варто замовити невеликий пробник. І тестуйте не на так званому блоттері (коробці з картону, шматку картону), а на своїй шкірі. Тільки подібна проба надає гарантію знайомства не тільки з чистим ароматом на самому паперовому аркуші, а й насамперед з тим, чи складе він гармонійний дует зі шкірою. Тому-що навіть найкраще ароматизовані композиції можуть не підійти нам і просто «вписатися». Це пов’язано не тільки з нашою індивідуальною схильністю, а й з нашим харчуванням, з тим, чи п’ємо ми каву, чи куримо цигарки, і навіть з типом нашої шкіри. Якщо навіть ви розпорошите на зап’ясті винятково гарний аромат, він може набриднути, викликати головний біль, змусити вас відчувати себе незатишно.

Парфуми дуже індивідуальні й необхідні не для того, щоб подобатися всьому світу, а насамперед тому, хто їх носить. Прикладом може послужити аромат Thierry Mugler Aura. У флаконі, що нагадує зелене кришталеве серце, міститься аромат, який для одних вважається практично ліками на травах, а для інших — найфеноменальнішою композицією останнього часу. Він пахне вовчим деревом, бурбонською ваніллю, квітками апельсина, листям ревеню і тигровою лілією. На жирній або комбінованій шкірі аромат тримається довго. Він загадковий, зелений, трохи дикий.