Вибор ШИН Б/У

Вибор ШИН Б/У

Шини і акумулятор – довгограючі, але дорогі витратні матеріали, які іноді необхідно купувати будь-якому господареві автомобіля, навіть в тому випадку, якщо він любить їздити на свіжих машинах. Але ж заміна шин-задоволення дороге: комплект «середньостатистичних» коліс будь-якого 15-дюймового типорозміру обійдеться тисяч в 20-25, а цінник на комплект іменитих шин великого діаметру може бути вже шестизначним.

Тому бажання «трохи скроїти» іноді з’являється навіть у технічно кваліфікованого і забезпеченого автолюбителя. Хтось починає вивчати ринок бюджетних моделей, копаючись у виробниках і заводах, а хтось йде набагато далі і замислюється про покупку вживаних покришок.

Вибор ШИН Б/У

Поради щодо вибору ШИН Б/У

  1. Дізнатися стан шини по категорії зносу. Чим величина зносу менше, тим краще збереглася гума;
  2. Звернути власну увагу на дату виробництва шин. Термін придатності для європейських покришок становить 8 років, а японських-5 років;
  3. Визначальну роль в стані покришки грає залишок протектора. Чим більше, тим дорожче цінується шина.
  4. Чітко звірити гуму на наявність внутрішніх і зовнішніх пошкоджень, наприклад, тріщин або порізів. У мережі Шинних Центрів «шини-33» Ви отримуєте гарантію на відсутність яких-небудь недоліків при покупці шин б / у;
  5. При придбанні шипованої гуми, оцінити, чи вистачає на ній шипів;

Даних правил насправді, цілком достатньо, щоб вибрати шини бу для власного автомобіля на сайті https://by-shyna.com/ua/. Необхідно пам’ятати, що виконувати покупку шин краще у перевіреної компанії, ніж у незнайомого продавця.

Старі шини-плюси і мінуси їх використання

Будь-який магазин, який продає гуму б у, просто зобов’язаний дати гарантію на власний товар, але подібна гарантія не може на 100% застрахувати автомобіліста від усіх ризиків. Зменшити небезпеки можна, купуючи бу шини у надійного постачальника.

Такі покришки неминуче будуть володіти наступними перевагами:

  • можливістю добре заощадити на покупці покришок;
  • надійністю і довговічністю – добре підібрані БУ шини з європейської країни зазвичай служать довгий час, і не доставляють зайвих проблем;
  • старі шини завжди виручать, коли необхідна термінова заміна коліс;
  • таку гуму є сенс ставити перш ніж продати машину;
  • високоякісна Уживана гума, з мінімальним зносом, повністю зберігає всі властивості нової гуми.

Великі компанії-виробники Європи під час виготовлення покришок орієнтуються на всілякі ринки, тому покришки, які надходять на ринки країн Європи, значно відрізняються від їх аналогів, що продаються зараз в пострадянських країнах. Це прямо пов’язано з тим, що в країнах Європи працюють набагато суворіші якісні стандарти і гуми, і дорожнього покриття. Це — ще один фактор, виходячи з якого, є сенс перевагу віддати колишнім у використанні, але якісним, добротним і практично дешевим шинам з європейської країни.

Не звертаючи уваги на дуже багато хороших якостей, покришки б у все ж володіють певними мінусами. Вони можуть чудово показати себе на сухому покритті, але не ідеально – на складній дорозі. Є також ризик прихованих недоліків шини, які абсолютно не завжди можна виявити. Все це говорить про те, що підбирати цю продукцію потрібно грунтовно.

Вік шин

Вибор ШИН Б/У

В першу чергу перевірте, коли випущена гума. Виробники шин кажуть, що середній службовий термін покришок становить 7-10 років. При цьому уточнюють: м’які зимові зношуються швидше і тому служать, в основному, менше. Але у вітчизняному законодавстві (ГОСТ 5513, ГОСТ 4754-97) термін експлуатації служби автомобільної гуми ще коротше — 5 років з моменту виготовлення.

До речі, термін зберігання нових шин в магазині (якщо це робили правильно) становить ті ж 5 років. А це означає, купувати залежалися на складі навіть нульові, випущені до 2016 року, не варто. І хоча по закінчення даного періоду невірно називати гуму непридатною-німецькі фахівці топлять за зберігання до 6 років, а американські не бачать в нічого страшного і за 10 років — згідно із законодавством виробник у відповіді за якість, стан і характеристики шин тільки 5 років.

Так, щоб поїздити на них ще хоча б 2-3 роки, не варто розглядати до покупки зимові б/В Шини, старше половини відведеного 5-6-річного робочого терміну або 3 років. Але як дізнатися вік б/у шин? На боковині у шин, виконаних після 2000 року, нанесений DOT-код: дві пари чисел, перша вказує на номер тижня в році, коли виконана шина, а друга — на рік випуску. Навряд чи ще продаються шини старіше, у яких в маркуванні «дати народження» було три цифри — дві вказували на 7 днів випуску, а в третій закодований рік.