Полезно знать

Як вибрати курси польської мови з нуля

Содержание:

Польська-третя за поширеністю мова з групи старослов’янських (поряд з російською та українською). Достаток шиплячих, багато винятків і не найпримітивніша граматика мови дещо лякають тих, хто має намір вивчити польську. Однак знання іноземної — це безсумнівний «козир» як щодо саморозвитку, так і освітніх, кар’єрних перспектив.

Тим, хто тільки переселився до Польщі або замислюється про це, потрібно почати вивчати польську. Знання мови допоможе швидше адаптуватися на новому місці, познайомитися з культурою і традиціями країни, знайти пристойну роботу і нових друзів.

Завдяки доступу до Інтернету процес вивчення польської мови не такий складний, як на перший погляд здається, тому записуйтесь на онлайн курси польської мови. В інтернеті можна знайти багато корисних курсів-платних і безкоштовних. Для цієї статті ми запитали поділитися досвідом людини, у якого вийшло вивчити польську до позначки B2 (більше середнього) за шість місяців. Знання мови на подібному рівні абсолютно достатньо для зручного проживання в країні і спілкування з поляками на різні теми.

Як вибрати курси польської мови з нуля

До яких нюансів придивитися під час вибору мовних курсів з польської?

Фахівці Центру польської освіти звертають на ту увагу, що зі зростанням популярності навчання в Польщі, зросла і кількість компаній, які пропонують, як Послуги посередників, так і курси з вивчення мови. Не скажеш, що вони всі однаково чесні. Зважаючи на це, необхідно увагу приділити вибору власне тієї фірми, яка дасть необхідний результат, при цьому не залишить клієнта без гроша в кишені.

Пропонуємо для вас ТОП 6 деталей, які мають вагоме значення, коли ви обираєте Мовні курси:

 • Рівноцінна вартість за весь курс і будь-які способи оплати (разовий платіж на початку навчання, розмежування суми на частини або оплата за будь-яке заняття). Про це можна судити, провівши дослідження щодо актуального цінового діапазону на послуги цього характеру.
 • Тривалість курсу та інтервали між заняттями. Інтенсивні заняття 3-5 рази протягом тижня-даний варіант краще підходить абітурієнтам польських вузів.
 • Специфіка і кваліфікація викладацького складу. Бажано, щоб крім викладачів з великим рівнем знань, були присутні носії мови. Це приносить найбільший ефект.
 • Наявність справжніх хороших відгуків від колишніх учнів. Якщо ви підбираєте курси з пропозицій в мережі, перевагу краще віддати тим, які мають відгуки з посиланнями на сторінку в соцмережах на кожну певну людину, адже всі знають, що без такої деталі вони бувають фікцією.
 • Наявність великої мережі шкіл в самих різних містах. По-перше, це говорити буде про дійсно правильному підході, раз компанія стає ширше. Друге, можна вибрати зручну локацію, щоб не витрачати багато часу на дорогу.
 • Наявність дозволу видавати сертифікати, які підтверджують набутий рівень знання польської мови.
Як вибрати курси польської мови з нуля

Як підібрати річні курси польської мови?

Способи вибору багато в чому схожі вибору будь-якого іншого освітнього закладу, однак є і особливості. Ми вважаємо потрібно дивитися на наступні параметри:

Як вибрати курси польської мови з нуля
 1. Наявність офіційної реєстрації. Якщо її немає, але установа виконує діяльність, краще не зв’язуватися з подібними курсами.
 2. Стаж роботи. Логічно висловити припущення, що чим часу більше на ринку, тим менше шанс шахрайства.
 3. Відкликання. Це дуже не простий пункт. Написати хвалебні листи курси могли собі й самі. Тому більше звертайте уваги на критику, але не потрібно робити такий параметр основним під час вибору.
 4. Місце розміщення. Йдеться про зручність, при цьому в усіх відношеннях: близькість до місця проживання, громадського транспорту та ін.
 5. Наявність російськомовного персоналу. Його відсутність зовсім не говорить про погану якість закладу, але прямо заявляє про неналежний рівень навчання для новачків. Людина, тільки починає освоювати іноземну мову, повинен отримувати первинну інформацію рідною!
 6. Товариськість. Дзвонити. Писати. Приходивши. Задавайте сотні питань. По-перше, необхідно заздалегідь з’ясувати всі подробиці, а друге, серйозні установи обов’язково покажуть власну зацікавленість і будуть відповідати. Разом з цим можна з’ясувати і наявність російськомовних фахівців.
 7. Наявність навчальних посібників. Чи не важливий пункт, тому що відповідна література зошити та ін., можуть бути куплені і окремо, але наявність у курсів власних посібників все ж стане ще однією перевагою. Разом з цим можна дізнатися чи входять вони в оголошену вартість або стануть індивідуальною витратною статтею.

Обов’язковий пункт програми вивчення польської мови-це, зрозуміло, перегляд польських фільмів. Тим самим, ви навчитеся правильній польській вимові та інтонації, познайомитеся з живою розмовною польською мовою, зможете осягнути відразу цілі речення і мовні звороти. Це абсолютно потрібно, так як вивчати тільки літературний варіант мови недостатньо. Рекомендую почати з перегляду фільмів з одноголосим перекладом, оскільки це найбільш легкий спосіб почати знайомство зі сприйняттям польської мови на слух. Якщо знайдете фільми польською мовою з російськими субтитрами, – можете почати з них, так як це найлегший варіант. Але і складний одночасно, оскільки в польському Інтернеті важко знайти безкоштовні онлайн-кінотеатри. Особисто я раджу застосовувати польські сайти з торрентами, у мене на сайті є детальна стаття на тему, як їх застосовувати. Прослуховування аудіокниг польською мовою-спосіб для просунутих.

Похожие статьи

Back to top button