Полезно знать

Вибираємо штучну ялинку

Содержание:

Прикрашене і блискуче всіма вогнями дерево-символ Нового року, від краси і незвичайності якого залежить настрій домочадців і святкова обстановка.

Установка новорічної красуні дуже важлива в будинках, де знаходяться маленькі дітки. Даний аксесуар дарує малюкам радість і віру в диво, до того ж, Дідусь Мороз завжди залишає подарунки під деревом.

Правила вибору штучної ялинки

Починаємо з основних правил, які потрібно враховувати в підборі штучної ялинки. Дотримання їх вбереже вас від придбання низькоякісного виробу, яке можна пошкодити здоров’я або стане нерентабельним грошове вкладення.

Не потрібно купувати виріб на вуличних ярмарках або стихійних ринках. Можна потрапити погану продукцію, яка не буде служити і пари років, втім, варто сказати що багато штучні ялинки розраховані на період служби до п’ятнадцяти років.
Наявність сертифіката відповідності-обов’язково, тим більше, якщо є в будинку діти і тварини, а ще люди який схильний до алергії різного віку. У сертифікаті буде відзначено, що товар менш небезпечний для здоров’я, екологічний і не викликає алергій.
Китайське дешево, але небезпечно. Є величезна спокуса придбати штучну ялинку з виробництва КНР, але результати можуть бути не дуже приємні. Не забувайте, що у більшості з них виділяється Водний розчин формаліну і фенол, які викликають відразу ряд небезпечних симптомів через вплив на людський організм. Нудота, запаморочення і навіть мігрень — це мінімум, який може стерегти того, хто купує недорогі підробки з китайського ринку. Причому виділення небезпечних речовин можливо навіть при температурі 20 градусів.
Перевіряйте ялинку на місці або дивіться відеоогляди і фото в Інтернеті. Штучна ялинка повинна міцно стояти на місці, а при проведенні по голках проти «зростання», вони повинні повернутися в початкове положення і не випадати. Тому, якщо ви бажаете придбати гарну штучну ялинку, переходьте в магазин https://nashayalunka.com

Штучна і жива ялинка: що краще?

Якщо до цього часу скрізь встановлювалися живі ялини і сосни, то зараз, з появою прогресу думки жителів щодо вибору новорічного дерева поділилися порівну. Одна частина любить свіжозрізану ялину, інша ж — функціональну штучну красуню.

Важко точно сказати, який варіант краще. Аромат свіжої хвої іноді зачаровує, наближає святкові дні, та й загалом протягом 300 років вважається «супроводом» Нового року. Але до того ж, до кінця новорічних канікул, хвоя опадає, а саме дерево втрачає власний гарний вигляд. З лісовою красунею доводиться прощатися, після цього ще 2-3 тижні вимітати голки з-під меблів і плінтусів.

З чого виготовлена хвоя

Вартість штучної ялинки буде залежати не тільки від розмірів, але і від схожості зі справжньою — зовнішнього і тактильного, коли проводиш рукою по гілках.

Вибираємо штучну ялинку

ПВХ (PVС) — доступний матеріал, і ялинки з нього — дуже доступні. Хвоя з ПВХ м’яка, таку ялинку приємно прикрашати. Однак якщо помнеться в коробці, то вже не відновить форму.

Волосіння. Ялинка з хвоєю з волосіні більше схожа на сосну: голки тонкі і довгі. Якщо волосіні не пошкодували, ялинка виглядає дуже пухнастою, але на дотик буде жорсткою.

Полімерний етилен (PE). Ялинки з полімерного етилену іноді називають литими. Кожну гілочку відливають в спеціальній формі, і вони виходять різноманітними, як в природі. Литі моделі-найреальніші, але робити їх важче. Тому і вони доороже стоять ялинок з волосінню і ПВХ, де гілки однакові і відрізняються тільки довжиною.

Вибираємо штучну ялинку

Змішані варіанти, наприклад ПВХ з волосінню або полімерним етиленом, допомагають виробникам змінити зовнішній вигляд і зменшувати вартість виготовлення.

Полівінілхлоридна плівка (полівінілхлорид)

Новорічні дерева з полівінілхлоридної плівки-одні з дуже популярних і популярних, завдяки доступній ціні. В їх основі сталевий або каркас з алюмінію, а голки зроблені з дротяних ниток, змотаних з тонкими смугами з плівки. У самої основи гілок вплетені коричневі «стрічки», які надають їм більш природний вигляд. Хвоя м’яка, пухнаста, легко стискається в руці, але плоска і абсолютно не нагадує природну. В економних варіантах і зовсім схожа на ріденький, бідненький «дощик». У ялинки з ПВХ менша деталізація елементів якщо порівнювати з іншими, через що гілки можуть бути просто обрізані по краєчках. Все таки, вона не зашкодить атмосферу свята, безпечна і не запалюється. Службовий термін в більшості своїй залежить від варіантів заощадження і акуратного ставлення, але не перевищує 3-5 років.

Вибираємо штучну ялинку

Плюси: бюджетна ціна, гарний вигляд, вогнетривкість (в якісних моделях), безпека.

Нерозбірний механізм (лита конструкція)

Монолітні ялинки дуже часто маленького розміру. Ними прикрашають столи і підвіконня. Вироби довговічні і надійні, але не комфортні в зберіганні і перевезенні. Знімною в них може бути тільки підставка, якщо вона комплектується. Встановлювати таку ялинку необхідно заздалегідь, щоб гілки встигли вирівнятися. Для цього їх тримають над парою. Щоб таке дерево було комфортніше зберігати, гілки піднімають до верху і стягують мотузкою до каркасу.

Похожие статьи

Back to top button