Полезно знать

Стабілізатори напруги

Содержание:

Вибір стабілізаторів електричної напруги у більшості рядових користувачів викликає досить багато питань, які вони здебільшого вирішують вже конкретно при придбанні в магазині у самого консультанта-продавця. При цьому у менеджера обов’язково є власний інтерес в реалізації власне того товару, який вигідний насамперед йому, а не вам.

Познайомившись з порадами в цій публікації ви вже на 100% будете знати який власне стабілізатор вам потрібен і чому. Похід в магазин буде полягати лише в пошуках наявності такого стабілізатора в їх асортименті і його ціні. А якщо вас цікавлять якісні стабілізатори напруги, звертайтеся в магазин https://elektrovoz.com.ua/ua/stabilizatory-napryazheniya.

Призначення

Стабілізатор напруга-електричний або електромеханічний апарат (пристрій), на який подається u мережі з метою стабілізації даного параметра на виході.

Завдання полягає в підтримці вихідного U у вузькому діапазоні для захисту харчуються споживачів від пошкодження. При цьому рівень частоти і напруги (при нормальному вхідному сигналі) не змінюється.

Випускаються і джерела стабілізованого живлення-апарати, в завдання яких входить перетворення вхідної електроенергії в придатний для подальшого використання вид.

Стабілізатори бувають двох варіантів (по типу Uвих) — постійного і змінного струму. При цьому параметри U при вході і виході пристрою, в основному, схожі, але в більшості моделей вони розрізняються.

Критерії до вибору нормалізатора струму для приватного будови

Перед тим як відправитися в магазин ви повинні визначитися з такими параметрами стабілізатора:

Стабілізатори напруги
  • Кількість фаз;
  • Тип пристрою;
  • Потужність.

Коли ви з ними визначитеся, у вас будуть готові відповіді на перші три питання продавця. Ви не можете проконсультуватися з консультантом щодо них, так як розглянуті тут параметри залежать тільки від чисельності фаз у вашій мережі, загальної потужності споживачів, технічних і ваших власних потреб. Інші дрібниці (чутливість до перевантажень, варіант установки) вирішити можна на місці.

Кількість фаз

Якщо ви не знаєте, скільки фаз у вашій мережі, то дайте відповідь на питання: куди вам необхідний стабілізатор? Якщо в Виробничий цех-то мережа виразно трифазна, якщо для квартири в місті або будиночка на дачі – мережа тільки однофазна. У селах і селах же можливі два варіанти. Щоб дізнатися, однофазний або трифазний стабілізатор електричної напруги вам необхідний, подивіться в таблицю. За її допомогою ви дізнаєтеся, скільки фаз у вашій мережі.

elektrovoz.com

Стабілізатори напруги

Похожие статьи

Back to top button