Полезно знать

Дошка оголошень: її плюси та мінуси

Содержание:

Раніше оголошення про продаж нерухомого майна, оренду, ремонт техніки розміщували в періодичних друкованих виданнях. Подавати оголошення в газету було не набагато вигідніше: потрібно було 10-20 днів для публікації, плюс ще вартість за послуги газети регулярно зростала. Усе змінилося з моменту створення електронної дошки оголошень: усе розміщується безплатно і читається тисячами претендентів.

Але чи все так гладко в цьому питанні? Адже подати оголошення безкоштовно без реєстрації за адресою на Сайт оголошень можна практично в будь-який час, але чи є гарантія, що його читатимуть справжні покупці?

Дошка оголошень: огляд переваг

Відзначимо основні плюси електронних дощок. Переваги будуть важливими як для менеджерів, так само і для покупців:

Майданчики безкоштовні й дають змогу уникнути замовлення послуг посередників. Здобувачі дуже цінують той момент, що більшість оголошень на електронних дошках належать не брокерам, а справжнім власникам. Безсумнівний плюс над газетами і журналами, 90% оголошень яких — куплені посередниками. Не потрібно нагадувати, наскільки дратують маклери, які в оголошеннях брешуть про власну брокерську діяльність.

На електронних дошках подати оголошення без реєстрації безкоштовно, наприклад Продаж квартир в Одесі чи на іньшу тематику: пропозиція послуг, вакансії, оренда житла, продаж товарів… При чому повідомлення залишають навіть серйозні компанії, що обрали дошку оголошень за онлайн-магазин.

Дошки оголошень вирізняються великою швидкістю модерації. Це особливо цінується в тому випадку, коли товар потрібно продати негайно. Подаєш оголошення вранці — вдень воно вже проглядається сотнями претендентів!
Дошки оголошень не вимагають грошей за розміщення повідомлень, хіба що за публікацію в топовій стрічці.

Популярність електронних дощок залишається значно більшою, ніж найбільш поширених online-магазинів. Покупці знають, що на такому майданчику товари пропонуються без націнок за прийнятною ціною.
Потрібно сказати, що найпоширенішою дошкою оголошень за останній місяць був майданчик makaka.com.ua з запитом Продажа квартир в Днепре.

Недоліки дощок оголошень

Серед недоліків дощок оголошень необхідно відзначити велику конкуренцію серед менеджерів. Так, подають оголошення фактично всі, тому дуже часто серед менеджерів трапляються шахраї. Однак якщо на сайті хороша модерація, то стокові повідомлення та оголошення від роботів не допускаються до публікації. Звертайтеся виключно до перевірених ресурсів із якісним адмініструванням.

Похожие статьи

Back to top button