Полезно знать

Чи варто починати парити: переваги та недоліки паріння

Содержание:

До армії вейперів потрапляє дедалі більше завзятих шанувальників куріння, які зробили вибір на користь інших методів куріння. Е-сиги взяли гору над традиційним тютюном як хороша заміна.

Переваги е-сигарет

Тепер розглянемо плюси електронних парогенераторів. З самого початку це менша шкода організму. Шкідливі канцерогени і токсини одночасно зі смолами виключені через відсутність процесу горіння. Тільки нікотин проникає в легені. Необхідно підкреслити, що користь буде виключно в разі повної відмови. А якщо вас цікавлять електронні цигарки VOLINI P1600, подивіться на сайті https://volini.com.ua/volini-p1600/.

Але при парінні шкода здоров’ю значно коротша, ніж від звичайної сигарети. Після переходу на електронний аналог Ви отримаєте здоровий зовнішній вигляд шкіри, а задишка і зовсім зникне. Друга перевага полягає в неспричиненні шкоди зовнішньому середовищу і людям. Диму від тютюну немає, також як в’їдливого запаху.

Часто часто буває, коли ті, хто не палить, не проти, щоб вейпер парив електронку прямо в приміщенні. Люди стали терпимішими до електронного куріння, ніж до традиційного. Третій плюс полягає в повному виключенні з життя тютюнопаління.

Новоспеченому парильнику вдвічі приємніше видихати смачну пару. А тому, якщо людина відвикла курити сигарети, то здобула маленьку перемогу. Тепер вона пишається, і, власне, зарозумілість піднімається. Четверта позитивна особливість ЕС — збільшення товариськості:

  • збільшується кількість друзів-однодумців;
  • більше тем для бесід про експериментування з новим девайсом.
Чи варто починати парити: переваги та недоліки паріння

Недоліки вейпа

Напевно, починаємо з головного мінуса, який полягає в дорожнечі. Наприклад, купуючи сигарети, вкладення незначні. При купівлі ЕС ця ціна буде такою, як у 10 пачок тютюнових виробів. Для багатьох людей складно витратити такі гроші. Завдяки цьому вони купують за дуже хорошою ціною сигарети.

Також відзначимо: що для традиційного куріння потрібні позачергові витрати на запальничку і сірники.

  • Під час вибору на користь електронної сигарети потрібно з самого початку подумати про якість і відповідний дизайн.
  • Під час паріння Ви завжди будете відчувати м’який приємний смак, абсолютно несхожий на смак після традиційного куріння. Тому може здаватися, що Ви не накурилися і потягнетеся за ЕС знову.  Це не подобається багатьом курцям, а саме, відразу ж після переходу на такий вид куріння. Природно, нікотину споживається більше. Це другий за значенням недолік.
  • Обслуговування девайса. Зазначимо, що для класики потрібно тільки підкурити сигарету, палити і викинути. Іноді прибирати вміст попільнички. В обслуговуванні парогенератора не все так банально. Девайс потрібно регулярно заряджати, заправляти рідиною і міняти койли та гніт. Це нетривалий час, проте повозитися потрібно.
  • Існує проблема ще в сильній захопленості користування ЕС. Люди, які 1 раз спробували, сильно підсаджуються на це заняття. Дуже часто вони експериментують, купують що-небудь нове, покращують власний прилад для куріння. Буває, що грошей на це не шкода зовсім, тому трапляються чималі витрати.
Чи варто починати парити: переваги та недоліки паріння

Похожие статьи

Back to top button