Полезно знать

Як безпечно орендувати квартиру?

Содержание:

Квартирна оренда також вважається одним з дуже прибуткових видів бізнесу. Здаючи квартиру в оренду, ми можемо швидше і менш помітно виплачувати внески за банківською позикою, якщо житлова площа була профінансована таким чином, або заробити додаткові гроші. Однак оренда квартири-це теж певний ризик, так як важко повністю передбачити, що являють собою люди, які будуть користуватися орендованою нерухомістю: чи не завдадуть вони їй помітний і дорогий збиток, чи будуть вони вчасно оплачувати оренду і рахунки, і чи можна буде якщо знадобиться легко анулювати з ними договір. А замовити вигідно апартаменти львів можна на сайті demarapart.com.ua.

Як безпечніше здавати квартиру-всю або індивідуальні приміщення?

Чи пропонуєте ви здавати квартиру повністю або здавати індивідуальні приміщення, по перше залежить від місця, в якому вона розміщена. І справа не тільки в розташуванні нерухомості в певному населеному пункті, але також і в тому, чи знаходиться нерухомість у величезному університетському місті або в невеликому містечку. Володіння нерухомістю в місті з університетами, крім того, дозволяє здавати в найм як квартиру повністю, так і кімнати. Пов’язують це з тим, що багато студентів шукатимуть житло. Деякі з них, бажаючи звести плату до мінімуму, вважають за краще орендувати кімнату або навіть місце в кімнаті, відмовляючись від зручності знімати для себе цілу студію або навіть квартиру з великою площею. З іншого боку, працюючі люди, яким необхідно більше свободи, незалежності і спокою, тим більше якщо вони виконують власні професійні обов’язки віддалено, і сім’ї з дітьми будуть більше зацікавлені в оренді цілої нерухомості.

Зрозуміло, чи буде квартира взагалі претендувати на оренду кімнати, також залежить від її розмірів і планування. Квартири-студії і маленькі 2-кімнатні квартири до цього всього з прохідними кімнатами, зрозуміло, не залучать дуже багато претендентів, охочих зняти окрему кімнату, але з сусідом або співмешканцем.

Оренда квартири в приміщеннях-плюси і мінуси

Оренда квартири покімнатно представляється більш ризикованою, але одночасно більш прибутковою. Даний тип оренди дуже часто беруть в оренду молоді люди, зазвичай студенти, які, вступаючи в життя без будь-чиєї допомоги, часто запрошують друзів і влаштовують вечірки. Завдяки цьому квартира піддається певному збитку, а господар зустрічається з необхідністю ремонту. Іноді власник здає в оренду також піддається неприємностей, якщо гучне поведінку мешканців хвилює сусідів, і останні вимагають втручання власника здає в оренду. Необхідно також відзначити, що Оренда приміщень має на увазі пристойну кількість паперової роботи. Також, якщо власник здає в оренду зацікавлений в кажучи інакше епізодичній оренді, суть якої полягає в підписанні орендарем заяви перед нотаріусом, також потрібно заплатити візит до Земельного реєстратора.

З іншого боку, навіть в тому випадку, якщо ризик періодичної зміни мешканців зростає в разі оренди по кімнатах, квартира зазвичай залишається зайнятою іншими мешканцями після вибуття одного з них. Таким чином, власник здає в оренду не несе витрат в тій мірі, в якій він би їх поніс, якби квартира була порожньою протягом якогось періоду часу після здачі всього блоку. Крім того, всі разом прибуток від здачі квартири під кімнати дуже часто більше, ніж від здачі всієї житлової площі.

Перевага:

 • менший ризик появи вакансій і понесення відповідних витрат,
 • балансовий прибуток вище.

Недостатки:

 • потрібно скласти контракт з кожним орендарем окремо,
 • досить висока плинність орендарів,
 • при здачі в оренду студентам може з’явитися більший збиток,
 • прекрасно працює тільки у великих містах з абстрактними центрами.

Оренда всієї житлової площі-плюси і мінуси

Як у величезному, так і в маленькому місті дуже легко зняти відразу цілу квартиру. Подібний тип оренди і малогабаритні квартири зазвичай шукають працюючі люди і сім’ї, які прагнуть мати все приміщення у власному розпорядженні. Плюс до цього, вони зазвичай добре платоспроможні, тому власнику здає в оренду немає необхідності хвилюватися про Прострочені виплати платежів.

Необхідно пам’ятати, що здача житлової площі в оренду сім’ї з дітьми також може привести до деяких збитків, що виникають під час дитячих ігор, і що після того, як мешканці здадуться, квартира залишиться порожньою, поки не знайдуться новосели. Протягом цього часу власник здає в оренду сам несе витрати з утримання нерухомості, тобто платить рахунки. Він також не буде отримувати виплату за оренду.

Перевага:

Як безпечно орендувати квартиру?
 • зазвичай вибирають ті, хто знаходиться в кращому матеріальному становищі (більш забезпечений дохід),
 • часто беруть в оренду працюючі люди, компанії або сім’ї, тому ризик пошкодження і необхідність ремонту менше,
 • менше паперової рутини (підписується один договір).

Недостатки:

 • коли орендарі здаються, господар зазнає збитків через вакантні місця,
 • при здачі квартири в оренду сім’ї з дітьми є ризик пошкодження і ремонту.

Кому здавати в найм?

Є велика кількість можливостей для оренди квартири. Здебільшого житло шукають, наприклад, студенти, молоді працюючі люди та іноземці, які приїхали в іншу країну на заробітки. Рекламуючи квартиру, потрібно брати до уваги, що буквально кожна людина може попросити зняти її. Зрозуміло, власник здає в оренду має право відмовити в наданні нерухомості особі до підписання контракту. Але напевно дуже багато власників здають в оренду задають собі питання: як можна безпечно здавати житло і кому його краще здавати. На дане питання важко відповісти виразно. Багато що залежить від індивідуального досвіду і мотивації. Важливо розглянути, яка форма оренди житла і для якої мети буде прийнятна для власника здає в оренду.

Власник здає в оренду може стикнутися, серед іншого

 • зі студентами, які шукають житло на певний період часу навчання,
 • компанії, які мають намір здавати квартиру в оренду власним співробітникам або застосовувати приміщення під офіс,
 • з громадянами інших країн, які приїхали на заробітки,
 • сім’ї з дітьми, які, граючи, можуть завдати шкоди приміщенню,
 • з курцями, які бажають курити в квартирі,
 • з власниками домашніх чотириногих, коли є ризик пошкодження меблів та обладнання.

Насправді, кожна група орендарів несе певний ризик, як і сама оренда. Практичним рішенням як для власників здають в оренду, так само і для орендарів було б, наприклад, для останніх скласти контракт страхування цивільної відповідальності, який є звичайним доповненням до житлового полісу. Відповідальність за особисте життя забезпечує фінансову підтримку страховому агенту, якщо застрахований (в цьому випадку наймач) надає шкоду іншим особам.

Так коли ж застосовується приватна відповідальність щодо застосування чужої власності?

 • Коли мешканець залишає відкритим кран і заливає сусідів які живуть знизу,
 • коли студенти бруднять стіни під час вечірки
 • коли діти, що живуть з мамою і татом в орендованій квартирі, розбивають віконне скло під час гри,
 • якщо собака орендаря кусає меблі в квартирі.
Як безпечно орендувати квартиру?

Крім того, наймач може застрахувати Домашнє рухоме майно, іншими словами власні речі, наприклад одяг, коштовності, електронне обладнання, від крадіжки, пошкодження, знищення, які можуть трапитися в результаті підтоплення.

Похожие статьи

Back to top button