Полезно знать

Що може керамічний гриль Kamado Joe?

Содержание:

Керамічний гриль дорожчий за звичайний вугільний, але він пропонує багато можливостей, які ви можете використовувати для приготування нових страв за спеціальною технологією. Жоден вугільний або газовий гриль не досягає температури до 600 C та не може підтримувати температуру протягом кількох годин, попри вкрай ощадливе використання деревного вугілля. Але з грилями Камадо можливо не тільки це, адже ви також можете коптити, запікати в гарячому та холодному вигляді. Тому грилі Камадо вважаються справжніми універсалами.

Що може керамічний гриль Kamado Joe?

Ви можете використовувати пристрій як класичний вугільний гриль, помістивши решітки на жаровню та поклавши на них сосиски або стейки. Також ви можете коптити продукти, якщо покласти димові дрова на вугілля, що тліє, коли розпалюєте вогонь або пізніше. Завдяки куполоподібній кришці керамічний гриль також чудово підходить для випікання хліба або піци. Для цього вам знадобиться дефлекторний камінь, який закриває вугілля, що тліє. Поклавши на нього камінь для піци, ви можете випікати будь-що та скільки забажаєте.

Великий вибір моделей Kamado Joe представлено на https://grillex.com.ua/category/brands/kamadojoe сайті Grillex.com.ua.

Що може керамічний гриль Kamado Joe?

Як розпалити керамічний гриль?

Грилі Kamado розпалюються деревним вугіллям. Не використовуйте брикети, оскільки вони дуже пресуються і з ними складніше регулювати робочу температуру. Крім того, попіл, який виробляють брикети, несприятливий для їх вилучення з цієї моделі.

Попіл від останнього барбекю завжди слід викидати заздалегідь. Потім запалюють вугілля. Ви можете використовувати класичну запальничку, але слід уникати використання хімічних запальничок. Оскільки кераміка всередині пристрою не має покриття, вона може легко увібрати аромат запальнички, а потім передати його приготовленій страві.

Що може керамічний гриль Kamado Joe?

Чищення та догляд за керамічним грилем

Ваш керамічний гриль робить більшу частину роботи сам. Жир та залишки їжі просто спалюються при екстремально високих температурах. Для цього нагрійте пристрій приблизно до 300 C і дайте йому погоріти близько 15 хвилин. Бруд вигорить і залишиться тільки шар попелу, який можна стерти сухою ганчіркою.

Що може керамічний гриль Kamado Joe?

Ваш Kamado — це гриль дуже високої якості, тому ви повинні добре піклуватися про нього, щоб ви могли насолоджуватися ним протягом тривалого часу.

  1. Крім регулярного чищення після використання, ви завжди можете протерти кераміку зовні та ручки вологою ганчіркою.
  2. Щоб кришку можна було легко відкривати та закривати, необхідно регулярно змащувати петлі.
  3. Холод взимку не турбує керамічний гриль, адже він розрахований на перепади температур. Вам потрібно лише видалити гнучкі частини, знову змастити метал та накрити все це кришкою гриля. Тому пристрій може залишатися зовні навіть узимку.

В каталозі “Гріллекс” ви можете обрати свою модель Камадо для вашого будинку та саду.

Похожие статьи

Back to top button