Полезно знать

Чи правда, що двигун дизельний для мотоблока кращий за бензиновий: розбір нюансів і особливостей

Содержание:

Починаючи вибирати мотор за типом, багато аграріїв за замовчуванням вважають купівлю двигуна дизельного для мотоблока пріоритетним, нехай і досить дорогим варіантом. У низці випадків це припущення виявляється правильним, але в ньому є і винятки. У цьому матеріалі ми розповімо, в яких випадках витрати виявляться виправданими, а коли краще віддати перевагу бензиновому ДВЗ.

Двигуни дизельні для мотоблока: плюси використання

Самохідні сільгоспмашини виробники переважно оснащують чотиритактними дизелями. Такий двигун дизельний для мотоблока надійний, і його характерною рисою є стабільне підтримання високої тягової сили на низьких обертах. Завдяки цьому оранку, культивування та інші роботи на землі можна проводити на зручній для оператора швидкості руху, при цьому не витрачаючи багато палива.

Чи правда, що двигун дизельний для мотоблока кращий за бензиновий: розбір нюансів і особливостей

Що вища потужність двигуна дизельного для мотоблока, то, як правило, більший його моторесурс. Це пов’язано з тим, що високопотужний ДВЗ рідше відчуває максимальне дозволене для нього навантаження. Тому його вузли повільніше зношуються.

У двигунів дизельних для мотоблока є й інші плюси:

  • більш «чистий» вихлоп порівняно з бензиновими моделями;
  • міцне зчеплення техніки з ґрунтом завдяки масивності силового агрегату;
  • доступність у версіях з водяним охолодженням, яке подовжує терміни безперервної роботи без перегріву;
  • невисокі ціни на дизпаливо, яке ще й менше витрачається через гнучке підстроювання витрати під навантаження.

Витрати на купівлю двигуна дизельного для мотоблока легко компенсувати, якщо використовувати сільгоспмашину на великій ділянці. Тому рекомендуємо зупинити на ньому вибір фермерам і господарям великих дач, городів.

Мотори бензинові для мотоблока: які переваги перед дизельними

Чи правда, що двигун дизельний для мотоблока кращий за бензиновий: розбір нюансів і особливостей

Бензомотори, які встановлюються на мототехніку, варіюються за потужністю від 3,5 до 15 к.с. Це дає змогу підібрати бензиновий мотор для мотоблока будь-якого класу: легкого, середнього, важкого. Не стане проблемою і вартість агрегату. Пристрої часто виявляються до 2-3 разів дешевшими, ніж дизелі з порівнянною потужністю. Економію можна збільшити, купивши китайський мотор бензиновий для мотоблока на https://tata-agro-moto.com. Це інтернет-магазин прямого постачальника мототехніки та запчастин, який забезпечує доставку по Україні.

Крім різноманітності за характеристиками і приємною вартістю, у моторів бензинових для мотоблока є такі переваги перед дизельними:

  • працюють тихіше, різниця вимірюється десятками дБ;
  • запускаються з ручного стартера навіть у холод;
  • не знижують маневреність завдяки невеликій вазі;
  • дешевші в експлуатації та простіші в ремонті.

Мотори бензинові для мотоблока незмінно займають верхні рядки в рейтингах недорогих пристроїв для невеликих господарств. Керування обладнаною ними технікою не вимагає особливої навички та фізичної підготовки. Мотори бензинові для мотоблоків не тільки відносно легкі, а й менше навантажують руки завдяки слабкій вібраційній віддачі. Тому це хороший варіант для городників-любителів.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).

Похожие статьи

Back to top button