Полезно знать

Як вибрати хороший автомобільний акумулятор

Содержание:

Щороку коли приходить зима і наближенням холодів автолюбителі зустрічаються з однією і такою ж проблемою. Заведеться чи двигун після тривалого (або не дуже) простою на морозі? Чи доведеться просити у сусіда «прикурити» від його чомусь легко запустилася машини? А раптом нічого не врятує, і замість комфортної поїздки на особистому авто треба буде бігти на зупинку муніципального транспорту або ловити попутку?

Що відмітно, даними питаннями громадяни нашої країни спантеличуються не заздалегідь, а в дійсно останній момент, коли машина вже простояла тиждень січневих свят на морозі з включеною сигналізацією, потрібно їхати на роботу, а двигун чомусь ознак життя не подає.

Види акумуляторів

У зв’язку з вищевикладеним, всі стартерні батареї, що пропонують магазини акумуляторів для авто, поділяються сьогодні на три головні категорії:

  • Обслуговувані (ремонтопридатні). Фактично даний варіант батарей пішов у минуле і на сьогоднішній день вважається старим. Він вимагає регулярного догляду і контролю за працюючими від електрики параметрами. У продажу зустрічаються поодинокі моделі обслуговуваних батарей застарілих виробництв.
  • Малообслуговувані. Такі АКБ більш досконалі, зникнення води в них відбувається менш активно, ніж в обслуговуваних, але вони все одно потребують періодичних перевірках. Поставляються як сухозаряджені (без електроліту), так і залиті електролітом. У першому випадку для довгого зберігання перші більш кращі, проте залиті батареї проходять тестову зарядку, яка робить менше відсоток браку.
  • Необслуговувані (не потребують обслуговування). Ці акумулятори вважаються найбільш досконалими, так як абсолютно герметичні і не вимагають обслуговування. Нормальна робота гарантовано виробником протягом всього необслуговувані (не потребують обслуговування). Ці акумулятори вважаються найбільш досконалими, так як абсолютно герметичні і не вимагають обслуговування. Нормальна робота гарантовано виробником протягом усього терміну гарантії. Вони відрізняється дуже високою стійкістю до ударів і вібрацій, але при цьому в них нічого не можна поміняти. Необслуговувані-дуже дорогі.

Який акумулятор придбати

Розібравшись з сучасними типами акумуляторів, вже дуже просто сформуватися з вибором батареї. Краще робити це послідовно, буквально по пунктах.

Як вибрати хороший автомобільний акумулятор

Виберіть тип акумулятора. Зрозуміло, що традиційні обслуговуються батареї — це вже вчорашній день і єдине їх значення — бюджетна ціна. Такі акумулятори роблять навіть в наш час, однак при тривалій експлуатації автомобіля економія на батареї найімовірніше не виправдається – їх варто ставити хіба що «на продаж».

Як вибрати хороший автомобільний акумулятор

Для відносно літнього автомобіля хороший підбір-малообслуговувана батарея або, якщо не шкода грошей, Гібридна. Тим більше, якщо ви їздите на машині нерегулярно, а вікове окислення контактів в електросистемі провокує витоку струму.

На машини останніх десяти років випуску можна встановлювати і необслуговувані» кальцієві » батареї-Електроніка не повинна дозволити їх повного розряду. Та він і не трапиться, якщо ви експлуатуєте автомобіль постійно і цілий рік.

Геометричний розмір

Всі автомобільні акумулятори мають кілька звичайних розмірів, і всі виробники АКБ завжди дотримуються таких стандартів. Виходячи з цього, перш за все потрібно переконатися в тому, що нова АК батарея гарантовано поміститься в необхідної для неї ніші під капотом. Причому слід підбирати такий корпус, який максимально підійде для неї. Іншими словами, не тільки не великий (оскільки він просто не поміститься там), але і не на багато менший. По-перше, маленький акумулятор буде мати меншу ємність, а друге, батарею на її посадковому місці завжди необхідно якісно закріпити. І якщо вона виявиться менше, ніж належить, то і закріпити її буде непросто.

 

Похожие статьи

Back to top button