Полезно знать

5 порад щодо вибору найкращих будівельних рукавичок

Содержание:

Вам потрібні ЗІЗ, які готові працювати стільки ж годин, скільки і ви. Робочі рукавички професійного класу роблять роботу більш комфортною, одночасно захищаючи ваші руки і забезпечуючи безпеку на робочому майданчику. Підібрати правильні рукавички для роботи так само важливо, як підібрати будь-який інший інструмент для виконання поставленого завдання. Ось що необхідно враховувати при виборі робочих рукавичок.

Забезпечення безпеки ваших рук

Велика частина вашої роботи пов’язана з використанням рук для будівництва, ремонту та руйнування об’єктів; але, незважаючи на їх важливість, вони також є крихкими. Рука складається з дрібних кісток, з’єднаних між собою в численних суглобах зв’язками, сухожиллями, хрящами і м’язами. Кожен день ви покладаєтеся на свій досвід і чутливість своїх рук. Проте всі ми знаємо когось, хто втратив шматочок шкіри або більше, і хороший набір рукавичок може стати останньою лінією оборони проти можливої травми. Для будівельних робіт потрібно дотримуватися безпеки, тому якщо ви хочете купити якісні та надійні рукавички переходите в будівельний магазин https://kokos.lviv.ua/.

Важливо знайти рукавички, які захистять ваші руки від найнебезпечніших небезпек. Незалежно від того, чи потрібні вам рукавички, стійкі до порізів, поглинаючі удари, що захищають від негоди або стійкі до корозії, знайдеться Рукавичка, відповідна цим вимогам.

Визначте найбільш ймовірні загрози для ваших рук і шукайте рукавички, спеціально розроблені для захисту від цих небезпек.

Правильна посадка важлива

Не дарма ми говоримо, що щось сидить «як рукавичка». Ніщо не зрівняється по відчуттях з правильно підібраними рукавичками. Ви повинні бути впевнені, що підбираєте пару, яка досить щільно облягає руку, щоб в результаті не утворювалися шматки матеріалу, що заважають захопленню, але при цьому досить вільна, щоб рука могла вільно рухатися.

Добре сидить рукавичка не тільки приємна на дотик, але і безпечна. Це означає менше зайвого матеріалу, за який можна зачепитися, але досить вільного, щоб захистити шкіру під нею.

Тримайте себе в руках

Посковзнутися на роботі може бути небезпечно, тому в будівництві безпека має ключове значення. Чи використовуєте ви ручні Інструменти, Електроінструменти або просто підтримуєте фізичний контакт, піднімаючись по сходах, втрата контролю над ситуацією може призвести до травми.

Переконайтеся, що вибрані вами рукавички мають правильну поверхню, що дозволяє вам захоплювати інструменти і предмети, необхідні на будмайданчику. Є різні варіанти, від гладкої долоні традиційної шкіряної робочої рукавички до прогумованої долоні бавовняної рукавички, щоб ваші руки не ковзали і ви могли безпечно виконувати роботу.

Шукайте довговічність

Ви знаєте, що робота триває до тих пір, поки вона не буде виконана, і вам потрібні рукавички, які можуть зробити те ж саме. Довговічність важлива для ваших рукавичок так само, як і для роботи, яку ви виконуєте. Зрозуміло, що навіть найкращі рукавички будуть зношуватися в процесі експлуатації. Це зводиться до пошуку правильного балансу між довговічністю і вартістю і доступністю заміни.

Більш дешева Рукавичка може потребувати заміни частіше, але коли буде потрібно заміна більш довговічною рукавички, це може обійтися вам дорожче.

Не нехтуйте комфортом

Єдині люди, які вважають, що будівельні рукавички не повинні бути приємними на дотик, це ті, хто ніколи не носив їх на робочому майданчику. Можливо, це не найважливіший фактор при виборі рукавичок, але комфорт дозволяє не знімати їх і продовжувати роботу до завершення проекту. Це також дуже особистий критерій, який включає в себе ваші уподобання щодо наповнення, поглинання та ізоляції. Тому не поспішайте, щоб зрозуміти, які рукавички найкраще відчуваються на ваших руках і чому.

Правильний догляд та обслуговування робочих рукавичок

Як тільки Ви знайшли ідеальні рукавички, важливо підтримувати їх у хорошому стані, щоб вони служили довше. Обов’язково зберігайте їх у теплому, сухому місці, коли це можливо. Якщо залишити їх на робочому місці під відкритим небом, вони можуть зіпсувати матеріал, і ви будете почувати себе захищеним, в той час як насправді вони знаходяться на відстані одного невірного руху від того, щоб порватися, порватися або зісковзнути, піддаючи вас небезпеці на робочому місці.

Шкіряні рукавички слід періодично обробляти кондиціонером, особливо після тривалого невикористання, щоб вони залишалися м’якими і еластичними. Перед зберіганням переконайтеся, що рукавички з натуральних матеріалів повністю висохли. При невеликому догляді ваші рукавички прослужать вам довше і краще.

Знайдіть рукавички, які найкраще відповідають вашим потребам. Пам’ятайте про ці критерії, і ви зможете значно звузити коло пошуку, щоб знайти ідеальну пару. Захистіть свої руки і забезпечте їм відмінне самопочуття за допомогою кращого набору рукавичок вже сьогодні.

Барб Абрамс-генеральний директор і співзасновник компанії PalmFlex. Вона має більш ніж 20-річний досвід роботи, допомагаючи людям в різних галузях знайти ідеальні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ).

Хід будівництва ЖК Q- 4 «Quoroom Grand Avenue» та ОЦ Q-5 «Quoroom Office Metropol» (Січень 2021)

Большое сравнения цен: сколько стоят одинаковые продукты в Украине и Чехии

Похожие статьи

Back to top button