Килими для вітальні — це дизайнерські предмети, які прикрашають інтер’єр, але одночасно виконують конкретну функцію. На ринку ми можемо знайти великий вибір килимів досить високої якості, які збагачують простір будинку і відповідають різним смакам і потребам. Килими для вітальні кімнати в собі поєднують функціональність і вишуканість.
Вони вважаються дуже важливим аксесуаром для тих, хто бажає, щоб Гостьова була теплою і затишною, проте завжди витонченою. Насправді, Гостьова-дуже улюблена кімната в будинку. Тут ми разом дивимося телевізор, читаємо і відпочиваємо. Гостьова-це також приміщення, де приймають родичів і друзів, а її меблі визначає зорове сприйняття інтер’єру всього будинку.
Хороший вибір килима для вітальні так важливий, щоб додати шик, тепло і комфорт в кімнату, присвячену сім’ї та спілкуванню. Килим-це насправді істотний дизайнерський елемент, оскільки він виділяє будь-який Меблевий стиль і покращує її сприйняття. Він також дуже практичний, так як гарантує прекрасну теплоізоляцію приміщення.
Сьогодні ми вам розповімо, як вибрати правильно килим або Килимки для вітальні кімнати, як вдало розташувати їх перед диваном або під ним, щоб викликати захоплення гостей, створити інтимну обстановку, зробити підлогу тепліше і красивіше.
Як підібрати розмір і розташування килима для вітальні кімнати?
Килим вважається ексклюзивним, якщо він дуже високої якості, зроблений з найтоншої пряжі і вовни, з Надзвичайним багатством деталей. Килими для вітальні з геометричними малюнками, дамасками, візерунками з квітів і килими в стилі вінтаж з трохи вицвілими і потертими візерунками розповідають історію, зроблену руками майстерних фахівців, які створюють ці вічні шедеври протягом багатьох робочих годин. Тканини, якими покритий підлогу, роблять кожну кімнату для гостей унікальною.
Але як вибрати правильно килими для вітальні кімнати? Будь то сучасний або традиційний, перський або етно-стиль, кожен дизайнерський килим повинен бути правильного розміру, він повинен підходити розміру кімнати, в якій він розміщений. Дуже велика модель зменшить кімнату, а дуже невелика не зможе підійти для дуже просторої гостьової. Якщо Гостьова досить простора, можна розташувати більше килимів в найрізноманітніших частинах кімнати, щоб домогтися незвичайного, але дійсно вишуканого ефекту.
Килим, що лежить перед диваном або під ним, повинен бути трохи більше його, щоб виходити за периметр дивана. Щоб розрахувати розмір килима, додайте 20 або 30 сантиметрів до довжини і ширини дивана. Таким чином, тканина на підлозі створює гармонійну всю картину. Над килимом можна поставити кавовий столик або пуф.
Диван з відповідним килимом особливе займає місце в контексті меблів для вітальні кімнати. Їх краса, деталі обробки, тінь або світло і поєднання кольорів дуже-то відрізняються. Ця пара предметів, безсумнівно, надає характер всій кімнаті, забезпечуючи великий зоровий вплив. Якщо килим буде лежати під диваном, він зобов’язаний бути однотонним. З іншого боку, килими для вітальні кімнати з насиченими кольорами або візерунками геометричних форм будуть краще виглядати перед диваном. Так буде дуже легко захоплюватися ними.
Як підібрати колір килима?
Як тільки ви підібрали розмір і місце розміщення килима в гостьовій, настав час набагато детальніше розібратися з параметрами тканини. Постає питання: Як підібрати колір килима? Відповідь захована в лініях і формах наших меблів для дому.
Щоб зрозуміти, як підібрати колір килима в гостьовій, необхідно спочатку запитати себе, чи хочете ви, щоб він привертав увагу гостей, або ідеально комбінувався з знаходиться навколо меблями. Тканина, що покриває камінь, паркет або підлогу в наших будинках, може стати центром кімнати. Він може залучати і зосереджувати увагу, тоді як кожен меблевий предмет виступає як практичного і комфортного елемента, але з першого погляду знаходиться на задньому плані.
У протилежній ситуації килим для вітальні кімнати на себе бере функцію сполучного елемента для балансу цілого. В останньому варіанті хроматичні ноти килима повинні бути такими ж або схожими на ті, що присутні в меблів. Схожі тони-великий вибір для створення міцного зв’язку між килимом і іншими меблями в гостьовій. В результаті з’являється відчуття об’ємного, теплого простору, що допомагає умиротворення і спокою.
Якщо килим покликаний оновити обстановку, він зобов’язаний бути в центрі уваги і відразу кидатися в очі. В даному випадку слід перевагу краще віддавати візерункам з хроматичними нотами, на відміну від візерунків, домінантних в меблів. Необхідно не забувати про різницю між теплими і холодними квітами. Насправді, перші мають абсолютно інший зоровий вага, ніж другі. Червоний, помаранчевий, жовтий кольори заряджають енергетикою і створюють відчуття присутності. Навпаки, сірий, зелений і синій кольори стримані і допомагають створенню приємної атмосфери. Вони надають легкість простору, а при вдалому розміщенні оптимальних розмірів дозволяють візуально збільшити приміщення.
Килими в гостьовій на світлій або темній підлозі
Килими для вітальні кімнати, і також для кухонної кімнати, ванної та спальні працюють в двомірній обстановці: на підлозі. Хороший килим завжди повинен щільно примикати, не створюючи небезпеки спотикання для власників будинку і гостей. Тому з’являється ключове питання: Як вибрати килими для вітальні кімнати на світлий або підлогу темного кольору?
Єдине правило може бути застосовано до найважчим кольорам: килим на темній підлозі повинен бути світлим, щоб він виділявся і надавав світло навколишнього простору. І навпаки, килим в гостьовій на світлій підлозі може бути темного кольору виключно в разі, якщо кімната особливо світла. Якщо природне освітлення у вітальні кімнаті обмежена, навіть в разі паркету або мармуру пастельного відтінку, добре вибрати більш килим в світлому кольорі.
І в тому і іншому випадку добре працює ефект буклі, який заснований на кольорах, природно пересічних в природі. Наприклад, модель Gimle від Fabula Living — це килим для вітальні кімнати роботи зробленої рукаміна основі скандинавської природної палітри кольорів. М’яка Зелена верба, палене золото пробки і осінній рожевий клен ідеально охоплюють діапазон природного фарбування листя. Кожен відтінок доповнюється густим, плоским ворсом і вражаючим двоколірним ефектом на килимі з новозеландської вовни, витканому вручну. Завдяки семи різним колірним комбінуванням, Gimle дуже універсальний при декорі Вашого будинку і буде добре виглядати на будь-якій підлозі.
Ідеальний килим для лофт
Мансарда-це особливий простір для житла. Насправді, стіни мансарди корисні тільки частково, так як їх займає нахил даху. Тому кімнати в мансарді не однакової висоти, а не у всіх частинах будинку стеля стане більш низьким і похилим. Ця особливість мансарди її робить атмосферу чудовою, проте вона може втратити власну яскравість.
Горищні килими допоможуть додати в приміщення багато світла. Для більш маленьких розмірів кращі гладкі килими, що відображають світло і поєднуються з декоруванням за допомогою так само тонких тонкощів. У разі вдалого розташування великого лофт в просторі відкритого типу, де достатньо світла, у вас може з’явитися спокуса застосовувати насичені і яскраві кольори.
Килими для кухонної кімнати
Навіть в приміщенні, призначеному для готування їжі, можна застосовувати тканини, щоб зробити підлогу тепліше і м’якше. Килими для кухонної кімнати-прекрасний варіант, якщо у вас є індивідуальне від решти будинку приміщення, де ви можете працювати над частуваннями, пропонованими всій родині. Вони часто бувають вузькими і довгими, щоб підходити формі приміщення і рівняти кухню. Важливо покласти килим перед раковиною, так як він оберігає підлогу від водних бризок або жиру. Кухонні килими повинні добре митися: штучні, пластикові або бамбукові килими є найбільш прийнятними в даному варіанті.
Килимки для ванної кімнати
Килими для приміщень ванної кімнати виконують не тільки художню функцію. Вони також зручні, корисні в певних ситуаціях. Практично, вони вбирають неминучі краплі води на підлозі біля раковини, ванни і душу. Варто ще сказати що, Килимки для ванної кімнати повинні бути нековзними, щоб усунути ковзання.
Сучасні великі і невеликі килими для вітальні та спальні
Сучасні килими для вітальні-це предмети, які підходять для закінчення інтер’єру в мінімалістському, індустріальному стилі, натхненному основними формами сучасного дизайну. Існує великий вибір між різними кольорами, теплими і холодними, світлими або пастельними, між різними текстурами і більш-менш складними візерунками.
Великі сучасні килими для вітальні кімнати дуже добре поєднуються з 3 — х-або чотиримісним диваном білого або базового кольору. Якщо килим оточує диван кутового типу, то барвисті візерунки геометричної форми або натуралістичні малюнки вважаються чудовим вибором і тому найбільш цінуються.
Існують сучасні килими у яких довгий ворс і сучасні килими з маленьким ворсом. Різниця викликана довжиною волокон тканини, які повністю покривають килим. У сучасних килимах з великим ворсом кожне волокно довше півтора дюймів. З іншого боку, сучасні килими з маленьким ворсом мають набагато короткі волокна.
Підбираючи сучасні килими для вітальні кімнати або спальні, найкращі для вашого будинку, головне не забути врахувати, що длінноворсовие моделі більш м’які, ніжні і теплі, але одночасно вимагають більше зусиль для підтримки їх в чистоті і порядку.
Для тих, хто має бажання зробити відважний вибір, гідним вибором можуть стати Сучасні круглі килими для вітальні кімнати. У кімнаті є елемент переривчастості, закрита і складна форма контрастує з прямими лініями класичних меблів. Зрозуміло, привертають погляди Сучасні круглі килими світлих пастельних відтінків.
Традиційні або сучасні килими для вітальні
Форма і стиль килима підбираються в залежності від типу меблів. Існують моделі різних розмірів, кольорів і форм. Окремі з них більш традиційні, інші мають сучасні кольори і форми. Їх спільним знаменником вважається багатофункціональність. Традиційний килим може відмінно співіснувати з меблевими предметами сучасних форм, створюючи дуже гарний контраст. Мінімалістський килим в модерністському стилі, з чистими і правильними лініями, може замість цього узгоджуватися з ретро-декором, створюючи прекрасний контраст різних смаків.
Для вітальні, наповненої найсучаснішими і світлими меблями, ми можемо вставити цінний килим з традиційними і ніжними лініями. Обов’язково в базових кольорах, однотонних або з візерунками геометричних форм і новим дизайном. Замість цього, якщо меблі зроблені в стилі класика, вибір може впасти на килим з благородним перським, східним стилем. Він прекрасно підійде для приміщень з класичними меблями і доповнює неповторну підлогу з дерев’яного масиву. Таким чином, кімната буде в плані естетики витонченою, проте завжди теплою і затишною.
Великої уваги заслуговує новинка, вишукано названий килим Gisli. Килим Gisli з його бездоганною обробкою, тональними відтінками і вражаючим алмазним малюнком — це килим, який додасть неповторний штрих більшості інтер’єрів. Ручна в’язка з найтоншої новозеландської вовни на основі бавовни для додаткової якості. Цей килим вважається традиційним, але хвилюючий акцент і природні кольори роблять його відповідним для різних стилів.
Багато килимів, всі елегантні
Між класичними і сучасними килимами є й інші типи, які підлаштовуються до найрізноманітніших стилів. Насправді, у нас є широкий вибір килимів з маленьким ворсом, які виділяються власною красою і невибагливістю у догляді та чищенні. Вони, в основному, звичайні, пастельних відтінків, наприклад як бежевий, сірий або слонова кістка, і ставляться в традиційну обстановку, а для сучасних меблів існують килими з маленьким ворсом ідеально прямокутної геометричної форми і яскравих кольорів, наприклад як червоний, чорний або фіолетовий. Також існують килими для вітальні кімнати, Кухні або спальні зі справжніх волокон, і, нарешті, килими в етно-стилі.
Тканини для покриттів для підлоги в етно-стилі мають яскраві кольори, абстрактні форми, проте є справжніми дизайнерськими предметами. Власне ці килими часто порівнюють з сьогоднішніми меблями, оскільки вони ідеально поєднуються за стильовим рішенням зі звичайними і чистими лініями мінімалізму. Але одночасно їх можна застосовувати і в традиційних контекстах для створення незвичайних і завжди модних контрастів.