Полезно знать

Який поверх вибрати при покупці квартири?

Содержание:

Вибір квартири-дане рішення, яке залишається не на рік або два, а як правило на довгі і довгі роки. При здійсненні покупки ми зазвичай розглядаємо важливі питання: розташування, простір, ціна і планування.

Однак варто запитати себе, на якому поверсі краще жити. Залежно від наших очікувань, кожен поверх пропонує найрізноманітніші рішення. Тому давайте перевіримо їх плюси і мінуси. Повивчайте наші рекомендації і виберіть квартиру, відповідну вашим виборам!

Цокольний поверх-зручний , але не без недоліків

Давайте необхідно почати з того, що передбачає проживання на нижньому поверсі. Мінуси і плюси даного рішення наступні. По-перше, щоб потрапити в квартиру, не треба підніматися по сходах або чекати ліфта. До квартири легко дістатися, що дуже важливо для батьків з дітками і людей у віці. Перенесення будматеріалів, меблів або, пізніше, щоденних покупок і коляски на перший або цокольний поверх не вимагає подібних зусиль, як у випадку з мешканцями, що живуть на дуже високих поверхах. А якщо ви хочете у Львові Купити квартиру в новому будинку, рекомендуємо відвідати ЖК «Семицвіт» https://semycvit.com/.

Варто ще сказати що, досить вигідним рішенням, тим більше в новому будівництві, вважається квартира на нижньому поверсі з садом. За рахунок цього ми можемо насолоджуватися своїм зеленим куточком, дуже часто за ціною не значно більше, ніж у випадку з квартирами на подальших поверхах. Не відходячи від ціни покупки-необхідно не забувати, що ціна квартир на нижньому поверсі часто менше, ніж на дуже високих, і у нас багато варіантів для переговорів.

Мінуси? По-перше, більше руху на сходовій клітці і шуму, який доноситься зовні, тим більше для квартир, розміщених недалеко до головного входу або на стороні жвавої вулиці.

Середні поверхи-найпоширеніший вибір

Квартири на нижньому поверсі, як і квартири на другому поверсі, дуже популярні у споживачів. Однак що необхідно враховувати? Вони коштують удвічі-втричі дорожче, ніж, наприклад, квартири на нижньому поверсі.

У цьому немає нічого дивного-квартири отаплюются з кожного боку сусідніми приміщеннями, тому в них тепліше, ніж на нижньому поверсі або на самому верху. Таким чином, вони дозволяють трошки заощадити на витратах на опалення взимку. Тут багато світла, ніж на нижньому поверсі, і, виходячи з цього, менше шуму зовні. Носити покупки не так обтяжливо, як на дуже високих поверхах, що важливо, тим більше в будівлях без ліфта.

Ці всі фактори допомагають тому, що приміщення на проміжних поверхах дуже часто вибирають люди у віці, батьки з дітками, і також молодь і люди середнього віку.

Останній поверх-багато світла, але доводиться видертися вгору

Квартира на останньому поверсі — дане рішення, яке має власних прихильників. Перш за все їх вибирають ті, хто любить світлі квартири, в яких багато світла, менше вуличного шуму і часто також красиві види на округи. Якщо будівля не прилягає до іншої будівлі, то відсутня необхідність в тому закривати вікна.

Варто ще сказати що, квартири на останньому поверсі в нових будинках мають цікаві рішення архітектури — великі прибудови або прибудови на даху. Завдяки плануванню, відведеної під верхні поверхи, вони більше, ніж квартири на нижніх поверхах, а шанувальникам лофтів вони рекомендують затишні, але складні для благоустрою похилі приміщення.

Однак необхідність підніматися на останній поверх по сходах або в разі несправності ліфта може налякати багатьох, хто шукає квартиру власної мрії. Це може доставити незручності людям з дітками, і також людям у віці. Але для тих, хто не проти зусиль, тиша, спокій і чистота на сходовій клітці заповнюють необхідність підніматися по сходах день у день. У самій квартирі також тихіше — над нами немає сусідів. Часто ці квартири також дешевше в покупці, ніж квартири на проміжних поверхах. Однак необхідно перевірити стан даху нашого будинку-тим більше в разі квартир в будинках старої споруди, які можуть бути схильні до протікання або тріщині стель.

Ось кілька наших порад щодо вибору підлоги. І якщо рішення вже прийнято, крім ціни і розташування, необхідно враховувати ще один аспект, від якого залежить комфорт перебування в квартирі. Пропонуємо вам прочитати статтю » Квартирне розташування по відношенню до світу? Який його вплив?»!

ЯКІ ПИТАННЯ ВАРТО ЗАДАТИ СОБІ ПРИ ПОКУПЦІ КВАРТИРИ?

Как правильно осмотреть квартиру на вторичном рынке перед покупкой!! 5 Золотых Правил!!!!!!

Похожие статьи

Back to top button