Полезно знать

Вікна з ПВХ-все, що вам потрібно знати, перш ніж купити вікна з ПВХ

Содержание:

Вікна з ПВХ є твердим чемпіоном серед вікон в Польщі. Їх цінують за естетичність, простоту установки і легкість в обслуговуванні. Добре встановлені, вони не змінюються, герметичні і не вимагають постійної фарбування. Крім того, вікна з ПВХ володіють набагато прекрасними тепловими властивостями, ніж зроблені з дерева вікна, і працюють менше, ніж алюмінієві. Дізнайтеся, які пластикові вікна вибрати, як поміняти скло в пластиковому вікні і як пофарбувати вікно ПВХ.

Вікна ПВХ — дуже часто обирані вікна в Польщі і по всьому світу. Вони дешевше дерев’яних і вікон з алюмінію, їх установка не вимагає спеціалізованих знань і здібностей. Плюс до цього, вони герметичні і їх легко підтримувати в чистоті. Шпон на вікнах із пластику як правило не вицвітає від сонячних променів, і на ньому не видно бруд. Як виняток можуть бути білі пластикові вікна, найдоступніший кольоровий варіант вікон ПВХ, які через певний проміжок часу жовтіють і сіріють. До сьогоднішнього дня існувала думка, що вікна ПВХ не можна фарбувати, на даний момент на ринку є спеціалізовані аерозолі, а на хорошому заводі по змішуванню фарб Ви можете замовити професійну суміш для фарбування пластикових вікон методом розпилення. А замовити якісне вікно можна на сайті https://winstore.com.ua.

Вікна з ПВХ-все, що вам потрібно знати, перш ніж купити вікна з ПВХ

Характеристики пластикових вікон

Пластикові вікна-це сучасні багатокамерні енергоефективні вікна з рамою з полівінілхлориду і набором з 2, 3 або 4 стекол, розділених рамкою з алюмінію. Усередині рами пластикових вікон розділені на маленькі пустотілі камери, які не пропускають прохолодне повітря зовні і тепле повітря всередині будівлі. Чотирикамерні вікна з ПВХ володіють найкращими теплотехнічними характеристиками. У кожному пластиковому вікні замість одного скла є набір з’єднаних між собою стекол. На вибір пропонуються вікна з двома, трьома і чотирма склопакетами. Простір між стеклами заповнене повітрям або благородним газом і поглиначем вологи. Чотирикамерні вікна з газовим заповненням мають найкращі параметри.

Вікна з ПВХ поділяють на три теплових класу:

 • пластикові вікна класу A
 • Вікна з ПВХ B класу
 • Вікна з ПВХ класу C

Вікна а класу володіють найкращими тепловими властивостями, так як вважаються прекрасними звуко — і теплоізоляторами.

Крім того, ми ділимо пластикові вікна на:

 • енергоефективні вікна
 • неактивні вікна.

Енергозберігаючі вікна-це дуже символічний термін, який не перекладається в будівельне законодавство. Коротко, енергозберігаючі вікна-це вікна, що забезпечують надійну ізоляцію від проникнення повітря зовні, що призводить до економії енергії на обігрів будинку взимку і охолодження влітку. Ідея енергозберігаючих вікон не закріплена в законі, і вікно, описане як таке, не зобов’язана відповідати будь-яким заздалегідь встановленим нормам.

Неактивні вікна, тобто вікна з найкращими тепловими властивостями, встановлені правильно, можуть заощадити велику суму грошей на опаленні. Це вікна, які повинні відповідати суворим нормам для конкретних зон клімату. У Польщі під назвою» неактивні вікна » як правило продаються тільки стаціонарні вікна і балконні/терасні двері, що мають хороший енергетичний баланс і показник проникності не більше FRsi 0,7 по всій поверхні рами. Крім того, неактивні вікна мають рами, каркаси та стулки з Uf 0,80 Вт /(м2К). Скління в пасивних вікнах собою являє склопакети з U-значенням Ug 0,70 Вт/(м2К). Тому в пошуках пасивних вікон необхідно звертати свою увагу на наведені вище значення і переконатися, що вибрані вами вікна дійсно неактивні.

Коли потрібно підбирати вікна з ПВХ?

Вікна UPVC-це Заміна деревним і вікна з алюмінію, які змінюються і ламаються. Крім того, навіть сучасні вікна з дерева вимагають постійного і складного догляду, очищення і фарбування рам. З пластиковими вікнами немає необхідності постійно фарбувати рами, так як матеріал, з якого вони зроблені, стійкий до проявів вологи і зміни погодних атмосферних. Хоча вікна з алюмінію не потребують захисту шаром фарби, на превеликий жаль, будь-які подряпини і вм’ятини залишаються назавжди, так як немає можливості прибрати дефект. Ціна вікон ПВХ набагато менше, ніж дерев’яних і алюмінієвих. Вікна з ПВХ випускаються різноманітних розмірів і кольорів, тому їх можна вибрати до будь-якої будівлі. На превеликий жаль, вікна ПВХ не необхідно встановлювати у великих засклених приміщеннях, так як вікна з ПВХ трохи працюють (розширюються і стискаються) під температурним впливом. Великі пластикові портали (вікна від підлоги до стелі) в більшості випадків деформуються. Як і у випадку з вікнами з алюмінію, пошкодження рами вікна не підлягають відновленню, але подряпану або злегка покороблену раму можна пофарбувати спеціальною фарбою для пластикових вікон. Загалом, необхідно підібрати пластикові вікна, якщо ви хочете знайти вікна, стійкі до пошкоджень, енергоефективні і звичайні в обслуговуванні, а ще вікна за дуже хорошою ціною.

Як підібрати колір пластикових вікон?

Покупці вікон найчастіше не можуть сформуватися з вибором одного певного кольору. Кращий метод-порівняти колір вікна з кольором фасаду та інших помітних елементів на фасаді будівлі. Прекрасна ідея-сфотографувати будинок (для цього прибираємо будь-які предмети, що закривають стіни, а ще горщики з зовнішніх підвіконь). Потім ми робимо знімок, стоячи перед будівлею. Ми завантажуємо на комп’ютер одну з безкоштовних і звичайних в застосуванні графічних програм і міняємо колір вікон, щоб вони відповідали фасаду. Непогано зберегти кілька кольорових версій щоб порівняти. Колір пластикові вікна, підібраний таким чином, безумовно, буде хітом.

На що потрібно звернути увагу під час вибору пластикових вікон?

Під час вибору пластикових вікон важливо звернути власну увагу на кілька важливих факторів, які впливають на функціональність і службовий термін вікон, а ще на Ціна опалення вашого будинку. Серед дуже важливих з них:

 • Теплові властивості, тобто обмеження втрати енергії, — це вибір пластикових вікон, зазвичай званих енергозберігаючими вікнами класів від А до з і пасивними вікнами.
 • Звукова ізоляція-це фактор, який важливий при придбанні вікон для будинків, розміщених в галасливих місцях. Герметичність вікна, іншими словами показник проникності для певного вікна, про який варто запитати продавця.
 • Кількість камер, на ринку представлені 2-х, 3-х і 4-х камерні вікна. Чим більше камер всередині профілю, тим більше енергоекономія в будинку.
 • Кількість стекол, на вибір пропонуються подвійні, потрійні і четверні склопакети. Чим більше склопакетів, тим більше енергоекономія в будинку. Жорсткість рами-ще один істотний момент, тим більше для вікон великого розміру і тих, які будуть часто відкриватися. Чим жорсткіше профіль для вікон, тим довше службовий термін вікна.
 • Вентиляція-ще один принциповий момент. Вікна без достатньої вентиляції можуть допомагати утворенню вогкості в будинку. У разі погано вентильованих вікон волога спочатку виникає на гліфі, а потім переходить на наступні ділянки стіни.
 • Якість матеріалів і виготовлення. Необхідно перевірити, як виглядає профіль, чи добре всі деталі прилягають один до одного (рівномірно), чи рівно розташоване вікно (вертикально і горизонтально)
 • Товщина рами по відношенню до поверхні скла. У вікнах з набагато меншими стеклами можна підібрати набагато тонкі профілю, які не домінують над віконним отвором. Навпаки, великі скла слід вставляти в важкі цільні профілю, в даному випадку вікно виглядає пропорційним і деформується під своєю вагою.
 • Якість петель, в такому випадку ми перевіряємо, чи повільно «ходять» петлі і акуратно вони виконані.
 • Конструкція рами. У продажу є профілю різних форм, тому бажано вибрати той, який буде поєднуватися з дизайном будівлі. Важливо уникати профілів з декоративними канавками, в яких збирається пил і волога, тобто тих, які вимагають частого і трудомісткого очищення.
 • Колір. Підбір кольору викликає найбільше емоцій під час вибору пластикових вікон. Білі вікна з ПВХ дуже доступні; на превеликий жаль, через пару років на них утворюється наліт, який важко видалити. З іншого боку, дуже дорогі-це ультрамодні кольори. У 2020 році за сіре вікно з пластика знадобитися заплатити на 40% більше, ніж за коричневе, і приблизно на 50% більше, ніж за біле.
Вікна з ПВХ-все, що вам потрібно знати, перш ніж купити вікна з ПВХ

Віконна установка UPVC

Віконна установка ПВХ проста і не вимагає спеціалізованих знань або виняткових здібностей. Насправді, все, що вам необхідно зробити, це дотримуватися інструкцій виробника або нижче.

Як поставити вікно з ПВХ

 • Вимірювання рами і отвору в стіні. Віконна установка ПВХ починається з вимірювання рами (ширина х висота), на підставі цього ми готуємо отвір в стіні. Отвір для вікна має бути приблизно на 4 см більше рами вікна (максимум 5 см) + Товщина підвіконня, якщо він не був встановлений раніше.
 • Підготовка до відкриття. Отвір в стіні має бути рівним, а стінка — невеликий і жорсткою. Якщо стінка відвалюється, кришиться або в ній є порожнечі, дану ділянку кладки слід розколоти, а порожнечі заповнити розчином. У продажу є швидковисихаючий розчин, який дасть можливість швидше поставити вікно.
 • Ділянка стіни, в якому будуть встановлені анкерні болти (деталі, до яких буде закріплюватися вікно), повинен бути сколотий. У будівлях, утеплених пінопластом, ми розрізаємо спінений полістирол в місці розташування анкерних болтів. У будівлях, які будуть утеплені після того як відбулася установка вікон, ми висуваємо вікна подалі назовні, так як стінка після утеплення буде набагато товщі, і вікна будуть втоплені занадто глибоко, що виглядає погано зовні.Навколо вікна повинен залишатися зазор в 1,5-2,5 см для віконної піни.

Похожие статьи

Back to top button