Полезно знать

Вибираємо фурнітуру для меблевого гарнітуру

Більшість видань та сайтів пропонують безліч статей про меблеву фурнітуру, про те, як використовувати її в роботі. Але дуже рідко пишуть про те, як правильно вибрати її і на що звернути увагу.

У цій статті ми хочемо зупинитись саме на цьому моменті, особливо не торкаючись конструктивних особливостей.

Для початку хотілося б трохи зупинитись на матеріалах, з яких виготовляють меблеву фурнітуру.

Дерево.

З дерева виготовляють не тільки самі меблі. З дерева також виготовляють ручки для дверцят. Незважаючи на консервативний матеріал сучасні виробники роблять дерев’яні ручки для меблів сучасного дизайну, який дозволяє їм вписуватися в різні стилі дизайнів меблів.

Метал.

Найпоширеніший матеріал. Він надійний, міцний має великий термін служби. З металу роблять усі види меблевої фурнітури.

Скло.

Дуже гарний, але не дуже міцний матеріал. В основному використовується для основи ручок.

Пластик.

Вибираємо фурнітуру для меблевого гарнітуру

Використовується для виготовлення ручок і у складі деяких елементів, але через свої властивості, неміцність та недовговічність, не особливо популярний у виробників. Але через низьку вартість користується популярністю і покупців. Але тут слід враховувати, що міняти деталі ви будете дуже часто.

Коли ви визначилися з матеріалом і вирушаєте за покупками, при виборі слід звернути увагу на наступні показники:

Перше – ціна. Так, як би це не було банально. Якісний виріб не може дешево. Якщо хочете, щоб меблі прослужили довго не скупіться на фурнітурі. Але при покупці запитуйте у продавців гарантію. Це убезпечить вас від підробок. Наприклад, інтернет-магазин furniset.com.ua надає гарантію на всю свою продукцію.

Друге – якість виготовлення. Перевірте всі деталі, на них не повинно бути тріщин або нерівностей. Якщо братимете висувні механізми слід перевірити їхню роботу, перевірити їхню рівність. Те саме стосується і завіс.

І третє – стиль кухонного гарнітура. Намагайтеся, щоб фурнітура не вибивалася із загального стилю.

І останнє, що потрібно підібрати – це виробник. Ми рекомендуємо всім GTV.

Global Technology Vision це великий виробник меблевої фурнітури та освітлення. Представництва компанії розташовані у всьому світі. У каталозі компанії знаходиться великий вибір напрямних, завіс для двірцяток, ручок, замків, меблевих світильників та багато іншої різної фурнітури. Всі деталі та механізми від GTV мають сучасний дизайн та високу надійність.

Похожие статьи

Back to top button