Полезно знать

Важливість ландшафтного дизайну в сучасному світі

Плануючи власне заміське життя, мало хто розуміє, наскільки складною може бути задача формування по-справжньому «власного» простору.

Втім одного облагородження ділянки, вирівнювання і укладання газонів недостатньо. Якщо ви хочете отримати цілісну з архітектурної точки картину, то будинок обов’язково повинен обкантовувати красивий і чудовий ділянку, на якому враховані різні зони для відпочинку. В цьому і допомагає проектування ландшафтів, завдяки йому господарі отримують готове рішення, практичне і естетичне.

До завдань дизайнера по ландшафту входить в залежності від рівня пару завдань. Це може бути розробка та надання ескізу (без видових кадрів або з ними, для цілковитого уявлення про те, як буде виглядати сад, ділянка, територія яка прилягає), або повний план. В іншому варіанті виконавець включає розбивку доріжок, покриттів і вертикальне планування.
оформлення присадибної ділянки

Плюси такого рішення зрозумілі. Крім первинного уявлення про те, як надалі буде виглядати ділянку, господар отримує точний план робіт які належить виконати, зможе провести не тільки озеленення та облаштування території, але і всі супутні ландшафтні роботи. Завдяки www.bellweder.com.ua він вчасно підбере крупномери, зможе визначитися з типами рослин і їх розташувань.

Досконало конкретно цей план допомагає створити затишне, зручне для будь-якого члена сім’ї простір — з окремими міні-територіями. Лавка для відпочинку, ігрове місце, для милування околицями, простір під ставок, якого так хотів будь-хто з господарів — все це можна передбачати і спланувати. Одночасно хороший план дає можливість зберегти на території «ділянки тиші», де можна усамітнитися, подумати, почитати або провести відпочинок в видаленні від інших.

В хорошому плані знайдуться рішення для того, щоб організувати тінисті ділянки (для найспекотніших днів) і сонячні (для тих, хто любить засмагати і час проводити на чистому повітрі, займатися спортом). Різні види активності плюс різні види рослин і роблять разом то простір, в якому приємно потім жити, просто час проводити або відпочивати, розслаблятися. В основному, всі потреби господарів дизайнери з’ясовують заздалегідь, як і уявлення клієнтів про те, яким повинен бути ділянку мрії, що має бути поблизу будинку або будівель. Спільна творчість дає можливість здійснити проект і отримати краще рішення.

Похожие статьи

Back to top button