Полезно знать

Тікагрелор — що це за речовина і як вона діє?

Содержание:

Тікагрелор — основна діюча речовина медичного препарату Brilinta ( Брилінта ). Він знижує агрегацію тромбоцитів, що запобігає ризику утворення тромбів, що зменшують просвіт кровоносних судин. Це відносно новий антитромбоцитарний препарат, дозволений для застосування в Європейському Союзі менше 9 років тому. На сьогоднішній день воно доступне як монопрепарат, якому немає аналогів . Клопідогрел має аналогічні показання, але тикагрелор має менше побічних ефектів і з більшою ймовірністю знижує смертність від серцево-судинних подій.

Як діє тикагрелор

Надмірна агрегація тромбоцитів призводить до утворення тромбів, які можуть повністю закупорити кровоносну судину та спровокувати інфаркт або ішемічний інсульт.

Часткова закупорка кровоносних судин серця може спричинити стан, званий нестабільною стенокардією . Потім з’являються напади болю у грудях різного ступеня виразності.

Тикагрелор блокує рецептори аденозиндифосфату (АДФ), що діють на рецептори АДФ P2Y12, відповідальні за «заклеювання» отриманих пошкоджень та запобігання кровотечі. Це перешкоджає утворенню тромбів та виникненню нападів.

Якщо вам терміново потрібна брилінта переходьте за посиланням Брилинта купить або дізнатися яка цена Брилинта

Показання до застосування

Цей лікарський засіб рекомендований лише дорослим пацієнтам, які перенесли інфаркт, інсульт або нестабільну стенокардію , а також хворим на ішемічну хворобу серця та високий ризик серцево-судинних захворювань. Це стани, що виникають внаслідок закупорки кровоносних судин згустками крові та ущільнення стінок вен.

Одночасний прийом ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) забезпечує синергетичний ефект та посилює дію Брилінти .

Тікагрелор - що це за речовина і як вона діє?

Лікарські препарати, що містять тикагрелор, також застосовують у пацієнтів, які перенесли серцевий напад без підйому сегмента ST або з підйомом сегмента ST. В обох випадках тикагрелор використовується як препарат, що знижує ризик повторних серцевих нападів.

Прийом та дозування

Тикагрелор , на відміну багатьох інших антиагрегантів, зазвичай приймають 2 десь у день. Подвійне дозування обумовлене вибірковою та оборотною дією цієї речовини. Це означає, що його вплив на згортання крові короткочасне. Однак це не недолік, а перевага, оскільки дозволяє гнучко використати цей засіб.

Тікагрелор - що це за речовина і як вона діє?

Таблетки Брилінти завжди слід приймати в один і той же час і через рівні проміжки часу, незалежно від їди. Не має значення – до або після їжі. Таблетку слід запивати водою.

Людям, які мають проблеми з ковтанням, таблетки можна потовкти в дрібний порошок і розчинити в половині склянки води.

Дозування завжди визначає лікар, не приймайте препарат самостійно без консультації спеціаліста. Найчастіше рекомендується продовжувати лікування Брилінтою не менше одного року. Прочитати відгуки про купівлю брилінти у нас можна прочитати тут — Купить Брилинта

Похожие статьи

Back to top button