Полезно знать

Що таке генеральний підрядник в будівництві

Генпідрядник — це юрособа (надане компанією або фірмою), яке на себе бере зобов’язання по реалізації конкретного об’єкта (дуже часто йде мова про будівельні проекти).

Головна відповідальність, яку несе генпідрядник перед замовником, полягає в чіткому дотриманні всіх умов і вимог, які були раніше обумовлені в укладеній угоді, а ще за те, щоб об’єкт був зданий в строк. А якщо вас цікавить генеральний підрядник або комплексний інжиніринг, переходите на сайт eridonbud.com.

Генпідрядник — це зроблений спеціально орган, не тільки контролює всі кроки проведення робіт і їх покрокову реалізацію, а й також несе повну відповідальність за якістю їх виконання і оперативність і якість результату. Кваліфіковану компанію, яка виступає генпідрядником, виділяє кілька властивостей. Особливо, вона:

  1. Вибирає штат співробітників, готовий і вміє робити роботу якісно.
  2. Налагоджує процес роботи до того часу, поки не досягне найбільшої ефективності.
  3. Вдало забезпечує взаємне дію всіх бригад і окремих вузько фахівців, які трудяться для успіху одного проекту.

Завдання генпідрядника

При співпраці з замовником генпідрядник на себе бере зобов’язання виконувати такі встановлені завдання:

1. Забезпечувати оперативне виконання всього списку вимог по зведенню та експлуатаційного введення будівельного чи іншого об’єкта, беручи до уваги вимоги замовника та беручи до уваги встановлені в договорі терміни.

2. Координувати з клієнтом (за участю підрядників) всі ключові питання, що стосуються розцінок на роботи на замовлення, підписання договору з урахуванням покладених нормативних документів, узгодження списку дій і їх документальне обгрунтування.

3. Вести всі різновиди обліку:

  • статистичний;
  • своєчасний;
  • бухгалтерський.

При цьому головним завданням вважається робити розрахунки дуже чітко і чесно.

4. Перевіряти й оцінювати одночасно з замовником всіх зроблених співробітниками робіт і окремо взятих будівельних або інших конструкцій. Крім того генпідрядник зобов’язаний попереджати виконання подальших дій до остаточного огляду прихованих робіт.

5. Контролювати і спостерігати за чітким виконанням всіх вимог замовника на кожному кроці будівельних, монтажних та інших робіт.

6. Взяти участь в перевірках, сприяючи спеціальним державним органам нагляду, оберігати інтереси замовника і вміти довести бездоганність або неправильність монтажу та якості обладнання яке застосовується. Крім того генпідрядник зобов’язаний брати пряму участь в комплексній перевірці та прийнятті об’єкта.

7. Робити регулярний огляд об’єкта одночасно з підрядниками і клієнтом конкретно, давати правильну оцінку його готовності, учавствовать в виконанні проміжних приймальних робіт.

8. Виконувати чіткий якісний контроль і обсягу проведення робіт, відображених в проектно-кошторисних документах і оплачених замовником (другою стороною, заявленої в договорі).

9. Передбачати ціну і обсяг виконаної роботи, визначати шлюб, контролювати його вартість і витрат, потрібних на видалення недоліків.

10. Конт

роліровать чітке виконання обсягу і якості робіт, які були обумовлені в договорі, погоджені із замовником і сплачені ним.

11. Забезпечувати наявність і бездоганність складання та оформлення всього обсягу наявної на об’єкті документації за планом, вносити певні правки в разі відхилення від проекту (заздалегідь обговоривши і погодивши це з замовником).

12. Перевіряти терміни і бездоганність виконання завдань усіма монтажними будівельними бригадами та відповідальними фахівцями, які були використані на об’єкті, перевіряти те, наскільки чітко дотримані поради і бажання замовника. Крім цього в список завдань генпідрядника включається регуляція якості робіт, що виконуються на об’єкті, контроль правильності експлуатації обслуговування техніки, обладнання та куплених матеріалів, забезпечення своєчасного усунення дефекту або проблемних місць, які були виявлені в процесі перевірки.

13. Використовувати самі сьогоднішні методи організації процесу, які доступні для застосування в роботі над кожним певним проектом, керувати ним, застосовувати найновіші знамениті технології для того, щоб список завдань, поставлене замовником, був зроблений по максимуму.

Похожие статьи

Back to top button