Різні стилі в інтер’єрі квартири

Різні стилі в інтер’єрі квартири

Дотримуватися єдиного стилю в обстановці — вибір завзятих шанувальників. Сучасні дизайнери, для різноманітності, включають в інтер‘єр елементи двох стилів. Нова тенденція набирає обертів. При проектуванні дизайну потрібно знати основні правила.

5 секретів вдалого поєднання стилів в інтер‘єрі

Ніякої рівноправності. Застосовувати стилі на рівних правах — помилка. Один обирається чільним (визначає оздоблення, кольори, декорації, меблі), причому з великим відривом, другий — додатковим, розширювальним (окремі елементи обстановки, прикраси).

Максимум — два стилі. Не намагайтеся осягнути неосяжне. Інакше інтер’єр нагадає ф’южн, впоратися з яким можуть виключно талановиті дизайнери. Ризик отримати несмачний інтер’єр підвищується.

Переважаюча риса . Визначтеся, що приваблює в домінуючому стилі: помпезність, застосовувані матеріали, текстура, візерунки, кольори. Тільки потім дивіться меблі в магазині, або інтернеті відповідно до вподобань.

Перехід . Вирішіть, яким буде перехід в інтер’єрі між стилями — плавним або контрастним. Другий передбачає яскраву деталь, що привертає увагу.

Загальна композиція . Професійні дизайнери не рекомендують змінювати стилістичну спрямованість залежно від кімнати — дотримуйтеся загальної композиції у квартирі, але з коригуванням освітлення, колірних гам, матеріалів.

Які стилі інтер‘єру поєднуються між собою?

Арт-деко

Глянцевий блиск, сувора геометрія, дорогі оздоблювальні матеріали переважно світлих тонів. Поєднується з такими стилями:

— hi-tech — забезпечує функціональність, прагматизм;

— класика — додає вишуканий декор в обстановку, ноту несиметричності в геометрично правильний арт-деко;

Різні стилі в інтер'єрі квартири

— етнічний стиль — урізноманітнює інтер’єр східними, єгипетськими, азіатськими рисами;
— лофт — шукав натхнення саме в арт-деко, тому так підходить.

Лофт

Чільний лофт — це зістарені або справді старі меблі, підручні матеріали, старі декорації, мінімум оздоблення. Додатковими стилями виступають:

— скандинавський — нейтральний, що поєднує старе і нове;
— ретро — підтримана сантехніка, ретро-меблі (ідеально для лофта).

Скандинавський стиль

Підкреслює свою нейтральність і підштовхує дизайнера до експериментів. Поєднання не мають обмежень: мінімалізм, прованс, еко, етнічний, лофт, ретро.

Мінімалізм

Строгий мінімалізм, як і скандинавський стиль, нейтральний. Але доповнити його рекомендується такими стилями:

— кітч — додасть яскравих і помітних деталей, перетворить похмурий мінімалізм на барвистий і різноманітний інтер’єр;

— ретро — визначить декор і меблі;
— поп-арт — сміливе і яскраве поєднання;

— класика — у поєднанні з мінімалізмом наближає інтер‘єр до неокласицизму (напрямок, у якому поширені просунуті оздоблювальні матеріали та техніка, але з класичною помпезністю).

Пам’ятайте, що навіть невеликі деталі інтер’єру мають сильний вплив на сприйняття. Продумайте до дрібниць кожну деталь: декорування, прикраси, освітлення, фактури, колірні контрасти. Тільки ретельне планування гарантує ефектний результат.

Хочете втілити незабутній дизайн-проект у життя? Наші дизайнери допоможуть зробити дизайн-проект квартири, котеджу, або офісу вашої мрії.

Теги:

  • дизайн інтер’єру
  • стиль лофт
  • стиль арт-деко
  • скандинавський стиль
  • мінімалізм

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Добавить комментарий