Полезно знать

Переваги та недоліки різних типів асфальтозмішувальних машин

Содержание:

Перш ніж вибрати обладнання для виробництва асфальтобетонної суміші, необхідно ознайомитися з особливостями такої техніки. Оскільки надійна асфальтозмішувальна установка має певні характеристики та технічні показник в залежності від сфери застосування, об’ємів роботи на об’єкті, мобільності та інших факторів.

Переваги та недоліки різних типів асфальтозмішувальних машин

Види і типи грунтозмішувальних машин

Грунтозмішувальна установка – це серце асфальтобетонного заводу. Саме її вибір є ключовим для того, щоб почати бізнес із виробництва асфальту, враховуючи об’єми робіт та сферу використання.

У залежності від типу роботи та інших характеристик, такі установки поділяють на:

 • ротаційні мішалки;
 • мобільні грунтозмішувальні машини;
 • вертикальні мішалки;
 • траншейні грунтозмішувальни машини;
 • машини з горизонтальним вібраційним змішувачем.

Вибір правильного типу грунтозмішувальної машини залежить від конкретного завдання, яке виконуватиме установка у складі технологічного комплексу із виробництва асфальту

Надійність асфальтозмішувальних установок

Надійність асфальтозмішувальних установок визначається їхньою відповідністю до певних норм та вимог у сучасному виробництві асфальтобетону:

  1. Використання інноваційних технологій.
 1. Оптимальна продуктивність.
 2. Захист від корозії та стійкість до зносу.
 3. Енергоефективність
 4. Легкість та швидкість технічного обслуговування та ремонту
 5. Стандартизація та сертифікація.

Все це – ключові фактори, які визначають надійність конкретної установки, а отже – надійність всього високотехнологічного комплексу із виготовлення асфальту.

Переваги та недоліки різних типів асфальтозмішувальних машин

Переваги та недоліки

Використання грунту змішувальних установок у процесі виробництва асфальтобетонної суміші зумовлене їхніми технічними можливостями та характеристиками, що можна віднести до переваг цього обладнання:

 1. Ефективне змішування матеріалів
 2. Збільшення продуктивності будівельного процесу
 3. Адаптивність до різних умов

Гарний приклад надійної установки відчизняного виробництва – https://kredmash.com/ua/asfaltosmesitelnye-ustanovki/ds-185  ДС-185 від ПрАТ Кредмаш.

Високотехнологічне обладнання потребує значних інвестицій та компетентного персоналу – і це об’ємні початкові вкладення, але без них почати бізнес просто не вдасться. Тому радимо обирати якісне обладнання, щоб ваші інвестиції окупилися якомога швидше.

Вибір вітчизняного обладнання дозволяє вам просто, швидко та зрозуміло розпочати бізнес із виробництва асфальту та бути впевненими, що необхідні деталі завжди в наявності та можуть бути швидко доставлені до місця розташування вашого підприємства.

Похожие статьи

Back to top button