Ніколи не рано починати готуватися до самого основного свята – Нового року, сміливо можна перефразувати всім відому приказку і під девізом « готуй ялинку з літа», прямо зараз зайнятися вибором найважливішого атрибута новорічної ночі.
Зрозуміло, зараз мова піде про штучні ялинки, живі залишити краще в лісовій глушині, де їм і місце. Знайдеться багато песимістів, які стверджують, що все штучне неприємно самій людській натурі і для чого купувати дорогу, нехай навіть якісно створену імітацію ялинки, якщо під свято на кожному розі можна придбати, а як набридне – викинути.
Зрозуміло, основна і обов’язкова перевага живої ялинки — ця неповторна обстановка свята, яка приходить в будинок одночасно з нею. А вже ні з чим не порівнянний хвойний запах в квартирі — гарантія «новорічного» настрою.
Користь
Хвойні рослини виділяють потужні фітоніциди-біологічно активні речовини, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій. Вони проводять дезінфекцію повітря, допомагають поліпшенню настрою, вентиляції шляхів дихання. Так що крім естетичної, живе різдвяне дерево виконує ще й «лікарську» функцію.
Почуття «новизни»
Вже в самому найменуванні свята є слово «Новий». Це символ оновлення і прощання з усім старим і віджилим власне. Тому яка б красива штучна ялинка у вас не була, якщо ви бачите її щорічно, вона не дуже впорається з основною функцією «оновлення». А ось жива ялинка, навіть в оформленні звичайних новорічних іграшок-це завжди що-небудь нове і унікальне. А купити якісну штучну ялинку, можна на сайті https://nashayalunka.com.
Відданість традиціям
Навіть сама покупка живої ялинки — це вже невелика пригода і передчуття дива. Якщо у вас є сімейний ритуал напередодні Нового року відправитися за покупкою ялинки, від цього точно не слід відмовлятися.
Не вимагає місця для зберігання
Як це не сумно-вік живої ялинки в квартирі недовгий. Однак якщо у вас вдома дуже мало місця, це, швидше, плюс. Після новорічних свят жива ялинка покине ваш будинок, тоді як для штучної (а вона все ж досить громіздка) потрібно буде шукати місце постійного зберігання.
Ідеальний зовнішній вигляд
Важливою перевагою всіх штучних дерев вважається ідеальний зовнішній вигляд, який вони зберігають протягом службового терміну. Ялинка з поліестеру не обсипається через 2 дні після того як сталася установка в квартирі. Її не потрібно буде волочити через весь під’їзд або ділянку до смітника, залишаючи скрізь голки і озираючись, чи йде за вами хто-небудь з членів сім’ї з віником.
Хороший вибір
Зараз в магазинах представлений великий асортимент штучних новорічних ялинок. На будь-який гаманець і смак. На вітринах можна знайти:
- ялина різних кольорів: від темно-зеленого до білого або срібного. Або суміш і того і іншого;
- розмір. Від невеликої, яку встановлюють на стіл, до двометрової, під стелю;
- конструкція. Легкість збірки і компактність дерева не залишить нікого байдужим;
- не ялина зовсім. Велика кількість людей вибирають в якості новорічного дерева абсолютно не ялина, а, наприклад, ялицю.
Серед характеристик такого виробу необхідно відзначити такі:
- Колір. У безлічі випадків у продажу зустрічається дерева з зеленими голками, але іноді виходить придбати моделі і з синьою або білою кроною, копіює сніг. Дуже цікаво виглядають блакитні ялини, що мають дуже реальний вигляд.
- Декор. Вироби з вартістю вище середньої (від 1000 рублів) часто можна вибрати з красивими декоративними елементами, що істотно полегшує їх прикраса. Виробники пропонують дерева з шишками, блискітками, білим напиленням на кінцях голок. Не залежно від цього вони зазвичай продаються зі зручною підставкою.
- Запах. Надійний виріб нічим ніколи не пахне, лише в перший день після придбання воно може злегка віддавати пластиком. Незабаром проблему можна вирішити сама по собі, однак якщо цього не відбувається, значить, були вжиті недорогі матеріали.
- Термін придатності. Офіційно виробники декларують цифру в 5-7 років, проте за фактом дуже часто виходить, що дерево можна застосовувати протягом 10 років і більше.
- Матеріал. Найдоступнішими вважаються моделі з полівінілхлориду. Алюмінієві та оптоволоконні ялинки-досить рідкісні екземпляри. Пов’язують це з тим, що їх виробництво вимагає більш значних вкладень грошей і собою являє досить складний процес.
- Вага. В середньому він коливається від 500 г до двадцяти кілограм, чим вище і пишніше дерево, тим більшою буде дана цифра.
- Висота. Різдвяне дерево може мати абсолютно різну висоту, найменша зазвичай зустрічається в продажу становить приблизно 25 см, а максимальна — 12 м.маленькі вироби прийнято встановлювати на столі або стільці, а високі — прямо на підлозі.
5 параметрів вибору при придбанні штучної ялини
Отже, ви прочитали корисні статті в Інтернеті і заздалегідь сформувалися для себе зі смаками за матеріалом. Давайте тепер спробуємо розібратися, на що ще необхідно звертати свою увагу під час вибору одного з основних новорічних символів, здатного не один раз допомогти красиво оформити житло напередодні Нового року.
Потрібно визначиться з кольором
Один з визначальних параметрів вибору-колір. Палітра кольорів здатний імітувати природну-Світло-зелений, темно-зелений, діамантова зелень, засніжена хвоя. Доступно багато незвичайних відтінків і кольорів – білі, сріблясті, золоті, сині, червоні і інші. На чому ж зупинитися? Адже ялинка необхідна тільки одна, а квітів стільки багато!
Уявлення про естетику-переважно індивідуальне явище, тим більше в такому випадку, адже функція новорічного дерева в тому, щоб дарувати радість, створювати настрій свята, наповнити будинок затишком. По суті, будь-які колірні рішення підійдуть.
Однак якщо ви хочете, щоб даний аксесуар свята став ще й елементом стилю в системі дизайну вашого інтер’єру, то пропонуємо кілька вдалих колірних комбінацій:
- срібляста крона + білі кулі і жовті вогники гірлянди-виглядає шикарно – багато, аристократично;
- срібляста ялина + фіолетові кулі і стрічки-романтичний тандем;
- біла ялинка + світло-блакитні кулі і декор-ніжне тактовне комбінування;
- біла ялинка + червоні іграшки-яскраво, чудово, по-святковому, відповідає гамі кольорів одягу Діда Мороза;
- зелені голки + білі кулі і шишки, білі вогники гірлянди-незвичайна тематична композиція: здається, що дерево запорошило снігом, і він лежить тепер на гілках, виблискуючи і переливаючись.