Полезно знать

Перевага оренди бетономішалки

Содержание:

Переваги оренди бетономішалки жодне будівництво не обходиться без хорошого і вельми корисного помічника під назвою бетононьєрка. Дане Будівельне обладнання застосовується для створення сумішей бетону різних типів. Воно має різні назви: розчинозмішувач, міксер для бетону і т.д. складається таке обладнання з основної рами, на якій встановлений барабан (ємність), всередині барабана знаходяться металеві лопаті, що призначаються для змішування сумішей бетону. Також важливою частиною бетонозмішувача вважається електричний двигун, що відповідає за роботу лопатей під час процесу змішування і за обертання самого барабана. На будівельному ринку представлено кілька моделей цього обладнання, які відрізняються потужністю, розмірами і об’ємом барабана.

Як підібрати розмір бетономішалки

Для того, щоб визначитися з розміром бетономішалки, подумайте, які обсяги готової суміші за один цикл виконають Ваші потреби. Виходячи з цього, робіть вибір на користь того, чи іншого пристрою. Бетономішалки умовно діляться на 3 групи:

  • Вміщує в собі мінімальну кількість суміші. На виході Ви отримуєте не більше 100 кг готового продукту;
  • Забезпечить вас 120, 150 кг готового продукту;
  • Дасть більше 150 кг готової суміші за один цикл роботи.

Само собою є набагато потужніше бетономішалки, але в побуті зустріти їх як правило неможливо.

Під час вибору бетономішалки не забувайте правило, про який замовчують виробники: готової суміші буде завжди менше, ніж може помістити в собі агрегат. Наприклад, якщо заявлена місткість бетонозмішувача становить 100 кг, готової суміші Ви отримаєте близько 33 кг (дві третини).

Переваги оренди бетономішалки

Якщо слід здійснити разові або сезонні Будівельно-оздоблювальні роботи із застосуванням розчину самого різного призначення, то оптимального рішення, ніж прокат бетономішалки не може бути. Як дрібні фірми, так і майстри, що працюють індивідуально, користуються подібною послугою з огляду на її переваг:

  • відчутна економія. Щоб придбати бетономішалку, навіть б/у, доведеться викласти велику суму грошей. Набагато дешевше брати напрокат обладнання, виплачуючи тільки час його застосування;
  • завжди справна техніка. Компанія, яка надає в оренду Будівельне обладнання, завжди грунтовно стежить за її справністю. Можливість того, що вам дістанеться нефункціонуюча бетононьєрка, виключена. Сама фірма, що надає на прокат техніку, зацікавлена в цьому;
  • немає необхідності забезпечувати належні умови зберігання габаритної бетономішалки;
  • звільнення від турбот з обслуговування та ремонту обладнання. Ці турботи покладаються на компанію, що здає в оренду бетономішалки і інші спеціальні машини;
  • наймач зможе вибрати бетоньєрку потрібного обсягу в залежності від того, який передбачається робочий обсяг. Може бути, вам достатньо самого невеликого варіанту, тому не буде потреби брати незручну для себе великогабаритну техніку;
  • можливість в одній компанії крім бетономішалки можна взяти в оренду і інше обладнання, яке може знадобитися для проведення будівельних або робіт по обробці. Це дуже зручно, так як немає необхідності звертатися в різні організації.
Перевага оренди бетономішалки

Залишилася справа за малим-знайти хорошу компанію, що надає напрокат потрібну техніку.

Залежно від типу приводу розрізняють:

Вінцеві бетономішалки. Змішування виконується за рахунок контакту провідної шестерні електричного двигуна і зубчастого вінця, розміщеного по всьому колу бака. Подібні моделі відрізняються великими розмірами і великим рівнем шуму, при значних навантаженнях вінець дуже швидко зношується. До позитивних якостей бетономішалок даного типу можна віднести велику можливість ремонту і невелику ціну.
Редукторні бетономішалки є досить міцними надійними, вони видають менший параметр шуму і майже не потребують техобслуговуванні. Вони мають набагато більшу ціну якщо порівнювати з вінцевими моделями, а ще майже не подаються ремонту.

Похожие статьи

Back to top button