Полезно знать

Пакети банан як вибрати

Содержание:

Пакет «банан» — це гарне і презентабельне виріб квадратної форми, яке виготовляється з полімерного етилену.

Такі пакети міцні, відрізняються незвичайним власним виглядом, а ще представлені у великому асортименті відтінків і розмірів. Дуже часто пакет банан, пакет банан з логотипом застосовують як в презентаційних цілях, так само і для упаковки маленької продукції (одягу, взуття, сувенірів).

Особливості виготовлення

Роблять такі пакети за допомогою екструзійного методу полімерного етилену, який ймовірно буде високого, невисокого або змішаного тиску. Пакети «банан» з ПВД — глянцеві, еластичні, гладкі, але не тримають важку вагу. Якщо наприклад ми говоримо про пакетах з ПНД, то вони матові, що шарудять, жорсткі, але здатні витримати велику вагу. Якщо необхідні гладкі моделі, які як правило витримають важку вагу, то застосовують полімерний етилен змішаного тиску.

Можна замовити дані пакети різного розміру і квітів. Їх щільність вимірюється в мікронах. У поліетиленових виробах невисокого тиск щільність складаєте від 10 до 35 мікрон. А з високого — від 30 до 85 мікрон. Чим щільніше пакет, тим дорожче коштує його виготовлення. Можна знайти моделі з укріпленої, а ще не укріпленої ручкою. Є 2 технології зміцнення ручок:

  • холодна;
  • гаряча.

Зручність «банана» відбувається завдяки формі ручки, яка дає можливість легко переносити виріб, без незручності.

Плюси

Плюсами подібних пакетів вважати можна:

  • Вологостійкість. Матеріал отталкует воду, з цієї причини в них можна безпечно переносити покупки навіть під час дощів або сніг. Такі пакети не намокнуть і не розірвуться від води.
  • Надійність. Поліефір дуже міцний і стійкий до пошкоджень механічного характеру. Щоб порвати таку упаковку, слід докласти великих зусиль.
  • Гарний зовнішній вигляд. Найменування бренду або логотип на пакеті «банан» роблять його дуже стильним.
  • Чи не високу вартість. Ці пакети коштують значно коротше, ніж паперові аналоги, а якість подібних виробів набагато більше.
  • Компактність і невелика вага. Вони комфортні при перевезенні і багато займають місця.
  • Можливість багаторазового застосування. Така упаковка довго зберігає свій зовнішній первісний вигляд, не тягнеться і не рветься.
  • Завдяки власної конструкції, пакети не мнуться під час використання, що дає можливість оточуючим добре розглянути нанесену на них символіку.

Похожие статьи

Посмотрите еще
Close
Back to top button