Полезно знать

Необхідність будинкових табличок

Содержание:

Наші таблички володіють неповторним дизайном. 80% інформації люди отримують візуально. І будинкова табличка, цей, здається, абсолютно невидимий предмет, завжди кидається в очі і дозволяє першого знайомства із зовнішнім виглядом будівлі. Вони завжди допоможуть не загубитися серед сірих будівель і схожих кабінетів. Таблички зроблять вашу фірму особливою і такою, що запам’ятовується. Адже це домашнє обличчя, яке день у день бачать всі потенційні замовники, партнери і співробітники. Власне красива будинкова табличка впливає на рішення споживача повертатися до вас знову і знову.

А якщо ви господар власного будинку, для чого тоді вам яскравий Покажчик? Давайте уявимо, що ви зробили важливе замовлення кур’єру і чекаєте його, як на голках, вже з 30 хвилин, а то й годину. А в дійсності він вже знаходиться поруч з вашим будинком і ніяк не може його знайти. А якщо ви чекаєте невідкладної допомоги, то така ситуація ще гостріше. А з яскравою домовик табличкою подібної ситуації відверто не трапиться. Ваша адреса легше запам’ятається, а яскравий Покажчик обов’язково допоможе легко вас знайти новим людям. Якісно зроблена будинкова табличка зробить красивіше ваш будинок. Вона збільшує імідж господаря в очах оточуючих і вказує на ступінь його добробуту. Тому, якщо вам потрібні таблички номери поверхів, звертайтесь на сайт pepishop.com.ua.

Отже, як же вибрати будинковий знак, який підходить тільки вам?

Починаємо з форми

Якщо ваш будинок розміщений в тихому містечку, де назви вулиць відсутні, то можна цілком обійтися і звичайний табличкою вказує тільки номер будинку. Але ж кожен хоче, щоб їх будинок був найпрекраснішим, дуже красивим і самим затишним. А Креативна і не проста табличка завжди підкреслить творчу натуру господаря будинку і виділить його будинок серед інших.

При розташуванні будинку в багатолюдному мегаполісі, місті, або населеному пункті з назвами вулиць на вашій табличці має бути і назва вулиці і номер будинку. Красиві таблички на під’їзд, які виділять оригінальність Вашого будинку і акцентують його серед сірих міських вулиць ви можете купити на цьому сайті pepishop.com.ua.

Тепер визначимося з розмірами

Тут потрібно виходити з віддаленості будинку від місця спостереження, і, також, природно, від розміру самої будівлі. Адже на 9-ти поверховому будинку маленька табличка просто загубиться і люди не зможуть побачити навіть номери будинку. Але і переборщувати також не варто. Зайве велика табличка на невеликій будівлі теж може виглядати смішно. Тому необхідно виходити з правила відповідності розмірів. Чим більше будинок, тим крупніше повинна бути табличка. Адже головне завдання табличок пред’явити людям інформацію, що допомагає їх орієнтуванню. Щоб кожен, навіть потрапивши в невідоме місто, гуляючи пішки по його околицях або роздивляючись краси з вікон автомобіля міг знати, де він зараз знаходиться. Наша компанія допоможе вам вибрати табличку, яка підходить тільки вам. Ту, яка буде видна при будь-яких умовах. Також можете замовити табличка вигул собак заборонено на сайті pepishop.com.ua.

Важливість палітри кольорів

Ми іноді не помічаємо того, як при погляді на один будинок нам стає радісно на душі, а при іншому ми нібито починаємо сумувати. А адже це нерідко залежить від кольору, який ми бачимо. Кольори впливають не тільки на наше психологічне, а й навіть на фізіологічний стан. Ми можемо викликати за допомогою потрібного кольору необхідні емоції і асоціації.

Необхідність будинкових табличок
  • Блакитний відтінок вселяє спокій. Він створює атмосферу безпеки. Людям, які вибирають табличку такого відтінку, хочеться довіряти. Також блакитний колір сприяє креативності і його рекомендується розміщувати в навчальних аудиторіях або кабінетах.
  • Синій колір не випадково асоціюється у нас з постійністю. Даний колір дуже часто вибирають люди непохитні, з внутрішнім стрижнем і силою духу. Це ідеальний колір для підприємців. Він забезпечує організованість. Синій колір несвідомо впливає на людину, допомагаючи зосереджуватися на конкретних цілях, систематизувати отримані знання.
  • Колір бордо вибирають сильні люди займаються бізнесом, які вважаються консервативними, впевненими і солідними. Колір бордо в психології уособлює собою владу і силу. Тому таблички подібного відтінку прикрасять престижну фірму і виділять вашу строгість і організаторські здібності.
  • Зелене забарвлення ніби ріднить нас з природою. Нагадує про безпеку і стабільність. Це помітний нейтральний колір заспокоює і розслабляє. Темно-зелені кольори завжди викликають асоціації зі стабільністю і зростанням. Люди, які віддають перевагу зелене забарвлення, надійні і великодушні.
  • Коричневу будинкову табличку підбере людина впевнена в собі. Коричневий колір в психології означає, що люди, які його вибирають, люблять працювати і завжди говорять правду. Такий відтінок асоціюється з надійністю і стійкістю.
  • Коли ви сформувалися з зовнішнім виглядом таблички, потрібно підібрати матеріал. Ми виготовляємо таблички лише з самих дуже якісних матеріалів. Завдяки цьому вони зберігають власну яскравість і міцність не на рік або два, а як правило на довгі і довгі роки. Крім красивого красивого виду вони практичні не залежно від пори року. Ми робимо таблички з пластику різної товщини, цинкові таблички і таблички з композиту.
  • Пластик (ПВХ). Це матеріал користується великою популярністю для виробництва табличок. Таблички виготовляються з полівінілхлориду товщиною від трьох до п’яти мм. Таблички зберігають власну яскравість довгий час, так як покриті шаром захисту.
  • Композит. Таблички, в їх основі лежить даний матеріал володіють зовнішнім красивим видом. Ідеально підійдуть для приміщень з найсуворішим дизайном і офіційних установ. Дані таблички мають високу довговічність і якість, навіть незважаючи на перепади температур. Вони володіють високими протизламними і жароміцними властивостями. Виготовляються з 2-ух шарів алюмінію, між якими розміщений пластиковий шар.

Похожие статьи

Back to top button