Полезно знать

Медичний паровий стерилізатор автоклав

Пар, високий тиск і температура — подібні несприятливі умови не витримати будь-яким мікроорганізмам. Тому паровий стерилізатор вважається повсюдно найбільш ефективним засобом знищення всіляких бактерій, грибків і вірусів.
Існують і інші моделі (плазмові, газові), але саме парові модифікації отримали найбільшу кількість позитивних відгуків професіоналів.

Якщо вас цiкавить стерилизатор паровой ГПД-560, переходьте на сайт medobl.com.

Для порівняння — паровий автоклав нагріває пар в межах 120-140 градусів, а сухожар — до 180. Це означає, що багато, чутливі до термічної обробки матеріали неможливо в ньому стерилізувати, та й витрата електроенергії вище.

Зате подібних обмежень не виникне, якщо застосовувати його для стерилізації. Успішна діяльність діагностів, хірургів, кардіологів, гінекологів, стоматологів і нейрохірургів багато в чому визначається рівнем асептики і якістю стерилізації.

Перше, що робить кожен лікар на прийомі — дістає стерильні інструменти для огляду, діагностики та лікування пацієнтів.

Парові стерилізатори являють собою пристрої, призначені для стерилізації виробів медичного призначення за допомогою водяної пари. Цей спосіб вважається найбільш ефективним і поширений в лабораторіях, клініках широкого профілю та дослідницьких центрах.

В процесі знезараження водяною парою важливі три елементи — висока температура, необхідний тиск і тривалий час обробки. Якщо все функціонує — стерилізатор медичний парової відмінно справляється зі своїми завданнями. Головна складова його конструкції — герметична камера, в якій здійснюється процес стерилізації. Додатковий шар може створювати зовнішня оболонка, заповнена парою або водою. Такий елемент ефективно прискорює процес охолодження обладнання.

Парогенераціі в сучасних стерилізаторах відбувається за рахунок води, яка заливається безпосередньо в камеру або спеціально призначену ємність і превращаемой в пар електронагрівачем. У деяких моделях є вбудований парогенератор.

Головна перевага парового стерилізатора — відповідність генерується пара всім вимогам. Найефективнішим засобом знищення мікроорганізмів вважається насичений пар. Особливе співвідношення молекул дозволяє йому швидко повертатися в рідку форму. Ще один важливий елемент — вакуумний насос, повністю видаляє повітря з камери і замінює його парою.

На сучасному ринку медичного обладнання представлений широкий асортимент парових стерилізаторів. Моделі мають різні розміри, потужність і додаткові опції.

Похожие статьи

Back to top button