Полезно знать

Меблі на замовлення: особливості та переваги

Содержание:

Що це за вид послуги

Послуги з виготовлення меблів на замовлення набувають все більшої популярності в Україні. Вони передбачають створення меблевих елементів за індивідуальними параметрами. Перед початком роботи консультант виїжджає на місце, щоб зробити попередні заміри, обговорити з замовником особливості комплектації, дизайну, матеріалів виготовлення та інші характеристики.

На виході спроєктований за індивідуальними параметрами виріб має значно більше можливостей, ніж традиційні фабричні моделі. Це дозволяє спокійно інтегрувати меблі у нестандартні інтер’єри або реалізувати незвичні забаганки клієнтів, яких не влаштовує пропозиція двох-трьох стандартних варіантів від виробника.

Меблі на замовлення: особливості та переваги

Які переваги можна отримати

Враховуючи особливості індивідуального виробництва меблів, замовники можуть розраховувати на наступні вигоди:

  • врахування будь-яких нюансів конструкції та дизайну, щоб отримати ексклюзивний виріб;
  • ідеальна інтеграція меблів у конкретну локацію за габаритами;
  • обрання матеріалів та фурнітури відповідно до фінансових можливостей і особистісних побажань;
  • підлаштування функціональних можливостей під конкретні потреби споживача;
  • професійне проєктування меблів зі створенням ескізу, який попередньо демонструється замовнику – тільки після його підтвердження задача відправляється на фабрику для початку реалізації.

Багатьох відштовхують міфи про те, що створення меблів по індивідуальному замовленню – це дорого і довго. Однак це відносно і на ситуацію варто поглянути під іншим кутом. Звісно, фабричні варіанти меблів ви можете купити в магазині одразу, а на розробку індивідуальної моделі уходить до 30-40 днів. Але чи не вартує почекати, щоб отримати меблевий елемент, який точно сподобається і прослужить багато років без потреби його заміняти?

Меблі на замовлення: особливості та переваги

Те ж саме стосується ціни. Дизайнерська кропітка робота з продумуванням кожної деталі майбутнього виробу вартує виплачених коштів. Ексклюзивний продукт просто не може коштувати дешево. Тим паче, що всі фінансові моменти обговорюються заздалегідь і виробництво меблів здійснюється в рамках зазначеного замовником кошторису.

Щоб скористатись усіма перевагами індивідуального проєктування меблів, варто лише знайти досвідченого виробника, який займається цим видом робіт багато років. Також ви можете скористатись послугами компанії, яка розробить проєкт за привабливою ціною. Однак рекомендуємо в першу чергу звертати увагу на якість послуг, що надаються, а вже потім обговорювати ціну. Так ви отримаєте меблі, які будуть радувати око і гармонійно впишуться до інтер’єру.

Джерело: сайт snite.ua.

Похожие статьи

Back to top button