Полезно знать

Який купити брус: види пиломатеріалу за ціною та призначенням

Содержание:

Інформація, яку вказують в оголошеннях продавці пило- та лісоматеріалів в Україні, часто не допомагає їхнім клієнтам зробити вибір товару. Відбувається це через те, що найменування ні про що не говорять непідготовленим покупцям. Щоб не купити брус, який непридатний для ваших цілей, радимо ознайомитися з цим коротким оглядом.

Який дерев’яний брус можна купити в Дніпрі?

Який купити брус: види пиломатеріалу за ціною та призначенням

Лісопильні організації в місті пропонують кілька видів бруса. Усі вони відрізняються за призначенням, вартістю і способом виробництва:

  • Обрізний. Матеріал виготовляється методом розпилювання стовбурів дерева без додаткової обробки. Це найкращий варіант, якщо потрібно купити дерев’яний брус недорого. Він відмінно підходить для каркасного будівництва (для обрешіток, статевих лаг, перекриттів між поверхами).
  • Профільований. Якщо ви хочете купити брус для будівництва дерев’яного будинку, то варто розглянути цей варіант. На верхніх і нижніх пластах такого пиломатеріалу виробник методом фрезерування формує канавки. Завдяки їм досягається щільне стикування частин стіни, що дозволяє поліпшити її теплоізоляційні властивості.
  • Струганий. Якщо для вирішення будівельного завдання необхідний пиломатеріал з точною прямокутною геометрією і поверхнею хорошої якості, то купіть у Дніпрі брус цього типу. Він ідеальний для зведення каркасних конструкцій, закладки нижніх вінців будинку.

В елітному заміському житловому будівництві часто використовується клеєний брус. Ціни на нього вищі, ніж на інші пиломатеріали. Технологія виробництва передбачає склейку з декількох струганих дощок.

Інші пиломатеріали в Дніпрі

Який купити брус: види пиломатеріалу за ціною та призначенням

Шукаєте, де можна вигідно придбати рейки та дошки? Купити пиломатеріали в Дніпрі можна на https://lestorg.dp.ua з доставкою Новою Поштою або вантажним транспортом по області. Це сайт компанії «ЛісТорг», яка займається поставками будматеріалів з натурального дерева понад 15 років. У каталозі представлені дошки всіх затребуваних розмірів за перетином (100-200 мм) і довжиною (4-6 м). Фізичну точку продажів ви можете відвідати за адресою: м. Дніпро, пр. Мануйлівський, 18б.

Магазин пропонує пиломатеріали в Дніпрі, які переважно вироблені з сосни. Серед недорогих хвойних порід вона має найвищу щільність, тому відрізняється від них у кращий бік за показниками міцності та довговічності. З інших причин купити в Дніпрі пиломатеріали з сосни варто відзначити її стійкість до розтріскування і мінімальний вміст сучків, що випадають.

Похожие статьи

Back to top button