Полезно знать

Як вибрати спеціалізовану техніку для будівництва

Содержание:

Будівництво житлового або адміністративного об’єкту собою являє поетапне виконання різних технологічних операцій. Багато з них робиться механізованим способом.

Для невеликих монтажно-будівельних компаній в даних випадках ідеальним виходом вважається оренда спеціальної техніки для будівництва будівлі, при якій не треба інвестувати в її покупку. При цьому можна вибрати вид і модель техніки або обладнання з урахуванням обсягу і властивостей робіт по будівництву.

Яка техніка потрібна на різних будівельних етапах?

Види техніки, необхідна для виконання підготовчих і головних робіт, залежить від характеристик ділянки, будівельної технології, властивостей будівельних матеріалів, поверховості та архітектури будівлі. Розглянемо звичайний порядок будівництва будівлі та технічні засоби, які будуть потрібні для цього. А замовити технiку для будiвництва можно на сайтi https://www.grandat.com.ua

приготування ділянки

Після дослідження грунтового складу, місцевого рельєфу, рівня залягання вод знаходяться в грунті проходить приготування ділянки. Для цього застосовується така техніка:

  • Бульдозер. Вирівнює поверхню, знімає дерен, розподіляє щебінь, прокладає шляхи під’їзду.
  • Екскаватор. Багатоцільова техніка, яка застосовується для проведення робіт з землею, демонтажу старих конструкцій, навантаження лад. сміття, забивання паль.
  • Навантажувач. Застосовується для навантаження інертних вантажів, на деяких ділянках може замінити екскаватор.

Викопування траншей і котловану

Роботи пов’язані з землею нечасто здійснюються вручну. Для викопування котловану під закладання фундаменту і його монтажу використовують:

  • Екскаватор. Скориставшись його допомогою виїмку ґрунту можна зробити дуже швидко.
  • Копер. Вузькоспеціалізована техніка, яка використовується при зведенні багатоповерхових будівель для руйнування твердої породи і забивання паль.
  • Ямобур. Використовується в будівництві за містом для буріння отворів під палі, підготовки невеликих ям.

Саме зведення будівлі

У цьому випадку все буде залежати від технології будівництва — застосування блоків або цегли, створення моноліту, установка каркаса, укладання колод. Для будівництва класичного будинку з цегли знадобиться:

  • Автомобільний кран. Скориставшись його допомогою подається цеглу та інші будівельні матеріали на висоту, робиться утеплення, фасадна облицювання, монтаж обладнання, підведення електрики кабелю.
  • Бетононьерка. Підвозить розчин бетону і підтримує його робочу консистенцію. Даний апарат знадобиться як на кроці заливання підстави, так і при спорудженні стін.
  • Бетононасос. Незамінний при висотної будівництві, подає робочий розчин на висоту до 100 метрів.

Вивіз лад. сміття

Самоскид повинен бути на будівельному майданчику протягом усіх етапів. Його використовують для перевезення будматеріалів, відходів, грунту.

 

Похожие статьи

Back to top button