Полезно знать

Як вибрати мототрактор для дачі

Содержание:

Поступове поширення невеликих фермерських і садових господарств призвело до збільшення попиту на компактну уніфіковану сільгосптехніку. До засобів малої механізації відносяться міні-трактори, які можуть виконувати широкий комплекс робіт, пов’язаний з обробкою земельних угідь, прибиранням території або іншими інженерними завданнями.

Як вибрати мототрактор для дачі

Великий вибір спецтехніки, значний розкид цін і різноманітність технічних можливостей ускладнюють підбір схожої моделі. Рейтинг кращих допоможе вибрати міні трактор для дачі в 2021 році.

Які завдання буде вирішувати техніка?

З чого почати? Не поспішайте гортати каталоги і порівнювати американську продукцію зі шведською. Для початку треба вирішити, який вид техніки підійде саме Вам.

Як вибрати мототрактор для дачі

Мінітрактор стане в нагоді для виконання дуже великої кількості важливих садових справ. Придбавши його, ви зможете не тільки «приборкати» буйну траву, перетворивши різнобарв’я в акуратний парковий газон, а й виконати серйозну сільськогосподарську роботу. Скопування, аерування, зрошення – все це, як і багато іншого, можливо зі спеціальними навісними або причіпними знаряддями. Саме завдяки додатковому обладнанню ви зможете використовувати таку техніку цілий рік.

Як вибрати мототрактор для дачі

За допомогою райдерів будь-яка людина, навіть підліток (якщо йому вже виповнилося 16 років), зможе швидко і якісно підрівняти газонне покриття.
Потрібно всього лише вибрати необхідну висоту стрижки. До речі, з такими машинами можна застосовувати різну оснастку: ковші, граблі, Роторні снігоприбирачі. Вельми корисною буде функція мульчування. Скошена трава перемелюється спеціальними ножами, а потім розподіляється по вже обробленій поверхні, насичуючи рослини поживними речовинами і не даючи їм пересихати.

 

Мототрактор 4*4

Переваги мінітракторної техніки та сфери її застосування

Мінітрактор для дачі будучи багатофункціональним пристроєм, крім основних для сільського господарства операцій-оранки – боронування поверхневого шару землі, виконує наступні роботи:

Як вибрати мототрактор для дачі
 • скіс трави з метою заготівлі її на сіно або на сінаж;
 • облагороджування газонів;
 • закладення добрив і насіннєвого матеріалу;
 • іригацію підсобної ділянки;
 • формування грядок;
 • витяг з грунту коренеплодів;
 • снігоочищення територій особистого та виробничого значення;
 • прокладання траншей різної конфігурації і глибини;
 • копка ям під висадку саджанців фруктових дерев;
 • транспортування вантажів між полями, господарствами та населеними пунктами;
 • розвантажувально-Занурювальні завдання.

Зрозуміло, що для фермера кращого помічника годі й шукати.

Как выбрать мототрактор?

Похожие статьи

Back to top button