Поступове поширення невеликих фермерських і садових господарств призвело до збільшення попиту на компактну уніфіковану сільгосптехніку. До засобів малої механізації відносяться міні-трактори, які можуть виконувати широкий комплекс робіт, пов’язаний з обробкою земельних угідь, прибиранням території або іншими інженерними завданнями.
Великий вибір спецтехніки, значний розкид цін і різноманітність технічних можливостей ускладнюють підбір схожої моделі. Рейтинг кращих допоможе вибрати міні трактор для дачі в 2021 році.
Які завдання буде вирішувати техніка?
З чого почати? Не поспішайте гортати каталоги і порівнювати американську продукцію зі шведською. Для початку треба вирішити, який вид техніки підійде саме Вам.
Мінітрактор стане в нагоді для виконання дуже великої кількості важливих садових справ. Придбавши його, ви зможете не тільки «приборкати» буйну траву, перетворивши різнобарв’я в акуратний парковий газон, а й виконати серйозну сільськогосподарську роботу. Скопування, аерування, зрошення – все це, як і багато іншого, можливо зі спеціальними навісними або причіпними знаряддями. Саме завдяки додатковому обладнанню ви зможете використовувати таку техніку цілий рік.
За допомогою райдерів будь-яка людина, навіть підліток (якщо йому вже виповнилося 16 років), зможе швидко і якісно підрівняти газонне покриття.
Потрібно всього лише вибрати необхідну висоту стрижки. До речі, з такими машинами можна застосовувати різну оснастку: ковші, граблі, Роторні снігоприбирачі. Вельми корисною буде функція мульчування. Скошена трава перемелюється спеціальними ножами, а потім розподіляється по вже обробленій поверхні, насичуючи рослини поживними речовинами і не даючи їм пересихати.
Мототрактор 4*4
Переваги мінітракторної техніки та сфери її застосування
Мінітрактор для дачі будучи багатофункціональним пристроєм, крім основних для сільського господарства операцій-оранки – боронування поверхневого шару землі, виконує наступні роботи:
- скіс трави з метою заготівлі її на сіно або на сінаж;
- облагороджування газонів;
- закладення добрив і насіннєвого матеріалу;
- іригацію підсобної ділянки;
- формування грядок;
- витяг з грунту коренеплодів;
- снігоочищення територій особистого та виробничого значення;
- прокладання траншей різної конфігурації і глибини;
- копка ям під висадку саджанців фруктових дерев;
- транспортування вантажів між полями, господарствами та населеними пунктами;
- розвантажувально-Занурювальні завдання.
Зрозуміло, що для фермера кращого помічника годі й шукати.