Полезно знать

Як вибрати маркерну дошку

Содержание:

Офісні компанії, медичні та навчальні заклади, а ще підприємства промисловості не можуть працювати без демонстраційних дощок.

Вони потрібні для відображення інформації про план, застосовується при створенні стратегії і допомагають в процесі навчання. Від якості виробу залежить рівень сприйняття. А якщо вас цікавить маркерна дошка купити її можна в каталозі сайту shop.tso.ua.

Розлучення і тривала чистка займають час на роботи з обслуговування, а ще роблять конструкцію некрасивою. Сприйняття інформації погіршується, а співробітники або студенти забувають, про що йшла мова, так як відволіклися на сліди минулих записів. Щоб такого не сталося, важливо правильно підібрати продукцію. Для цього редакція сайту «ЯНашла» підготувала для Вас рейтинг кращих магнітно-маркерних дошок на 2021 рік.

Різновиди

Щорічно, компанії по виготовленню магнітно-маркерних дощок випускають тисячі різних моделей: від інтерактивних до типових варіантів. На довговічність і якість впливають не такі параметри, а тип покриття, яке застосовується в процесі створення. Якщо приділяти увагу цим пунктом, то людина одержить не типовий інструмент для відображення інформації, а хорошу і довговічну конструкцію, якій не будуть страшні постійні стирання і різні пошкодження (але краще їх не допускати). Вона завжди залишиться чистою і білою.

Меламінові дошки

Меламінове покриття робиться з декількох тонких паперових шарів, які просочуються спеціалізованими смолами. Температура обробки становить 180 градусів. Ламінування відбувається на ДСП та МДФ. Таке виконання гарантує хорошу стійкість до води і різних пошкоджень які створені механічним шляхом. Коротко про головне:

  • невисока ціна;
  • стійкість до води і невеликим подряпин;
  • при очищенні не потрібно застосовувати спеціальні склади;
  • можливість давати поверхні будь-який колір.

У подібного виконання присутні і негативні сторони, які впливають на показники експлуатації. Наприклад:

  • службовий термін — 3 роки;
  • легко дряпається гострим предметом;
  • псується на увазі деяких хімічних агресивних засобів.

Порошкова фарба

Переважна частина виробників називають цей метод фарбування лакуванням. При придбанні такого варіанту, важливо пам’ятати, що службовий термін у нього невеликий і становить всього 5-7 років. Причина такого невеликого експлуатаційного періоду — поява мікропор. При нанесенні маркера на поверхню такого типу, чорнило залишаються всередині маленької тріщини і ніяк не стираються. Варто ще сказати що, лак нестійкий до сильних температурних перепадів і його не можна застосовувати в приміщеннях з великою вологістю.

Емалеві покриття

Такий варіант відрізняється від інших міцністю і довговічністю. При дотриманні всіх експлуатаційних рекомендацій, службовий термін становить 25 років. Ніякі мікропори не наводяться на зовнішній частині, що дає можливість швидко видаляти сліди чорнила.

Додатковим важливим плюсом вважається поверхню з матовим ефектом, яка не відблискує на сонці або від світла лампочки. Це рішення дає можливість краще розглянути інформацію, зображену на дошці.

Скляні моделі

Схожі рішення годяться для розміщення в великих офісах, так як мають привабливий зовнішній вигляд і велику стійкість до будь-яких впливів. Більшість виробників настільки впевнені в якості даного матеріалу, що надають користувачеві довічну гарантію. Будь-яка буква, цифра або графік стирається за пару секунд, при цьому не залишаючи розлучень.

Робимо маркерну дошку

Похожие статьи

Back to top button