Полезно знать

Як вибрати диван для дому

Содержание:

Для щоденного застосування такий, звісно, не зможе підійти. Меблі мають бути практичними і комфортними, тож у питанні, як підібрати диван, будемо сьогодні ретельно розбиратися.

Різновиди диванів

Зустрівшись із необхідністю купівлі дивана, просто голова йде обертом від чисельності їхніх різновидів. Спокійніше, все дуже просто. Насамперед вирішіть, який із різновидів вас влаштує, помірявши ділянку, де розташовуватимуться меблі, і визначивши ідеальні розміри. Вибрати надійний диван можно в магазині https://lux-mebli.net/g1249109-divani, тут дуже гарний вибір та доступні ціни.

Прямі

Традиційний лінійний варіант. Може мати як компактні, так і збільшені розміри. Різноманітність кольорів і форм дає можливість підібрати серед безлічі альтернатив найбільш підходящу. Часто їх можна розкладати і цілком привільно розміститися на ніч.

Кутові

Назва говорить сама за себе: призначаються для розміщення в кутку, у такий спосіб підключаючи цей простір і додаючи одне-два посадкових місця.

Маленькі кутові об’єкти встановлюють на кухні. Здебільшого, вони не розладжуються, мають нетовстий шар наповнювача і оббивку, яку дуже легко миється.

Як вибрати диван для дому

З отоманкою

З цим предметом з’являється велика плутанина. Отоманка — це додатковий предмет, який може виступати пуфом, столом або підставкою для ніг. Зазвичай вона має вигляд прямокутника, куба або кола й обшита такою самою тканиною, що й сам диван. У нашій країні так дуже часто називають виступаючу меблеву частину з нішею для зберігання.

Модульні

Трансформер, який складається з окремих блоків. Їх можна об’єднувати та поєднувати за власним бажанням. Коли необхідно вони перетворюються на стандартну або модель кутового типу, також допускається застосовувати окремі частини як пуфи.

Острівні

Якщо ви хочете встановити диван у центр житлового приміщення, то вам необхідний власне острівний. Його стінка, що знаходиться ззаду, оздоблена аналогічним матеріалом, що і зовнішня сторона. Власне це і виділяє такі вироби, а не кругла форма, як неправильно вважає багато хто. Він буває абсолютно будь-якої конфігурації.

Механізм розкладання

Цей показник дуже важливий, якщо передбачається хоча б іноді застосовувати диван як місце для сну.

Багатьох покупців лякає велика кількість незрозумілих найменувань трансформаційний механізм, але на ділі всі їх можна розділити на три основні типи:

  • Ті, що розкладаються.
  • Ті, що викочуються.
  • Ті, що розгортаються.

Усі деталі механізму трансформації мають бути товщі 3 см і добре скріплені між собою. При зміні не повинно виникнути складнощів. Виконайте маніпуляцію кілька разів.

Деталі розсувного пристрою зі сталі дуже міцні. Хоча алюмінієвий сплав коштує набагато дешевше, не варто розраховувати на його тривалу роботу.

Як вибрати диван для дому

Ті, що розкладаються

Книга — знайомі з дитячих часів моделі, коли, щоб розкласти диван, слід відсунути його від поверхні стіни, підняти сидіння і потягнути на себе. Рухати важкі меблі щодня — не дуже вдала ідея.
Диван «клік-кляк» — поліпшена версія попереднього: сидіння висувається вперед на полозах, а в простір, що звільнився, лягає спинка. Зручно і швидко.
Клік-кляк (Танго) — відрізняється від традиційної книжки тільки тим, що спинку і підлокітники дозволяється встановити під зручним кутом напівсидячи. Основа у подібної конструкції не досить міцна, тому для ночівлі краще вибрати інші модифікації.

Похожие статьи

Back to top button