Як правильно вибрати обігрівач для дому

Як правильно вибрати обігрівач для дому

Звично вважати, що обігрівач потрібно в міжсезоння, при відключенні опалення або в сильні морози, коли потужності центрального опалення мало.

Але обладнання може бути і основним джерелом тепла, наприклад, в майстерень, підсобних приміщеннях, на складі, на виробництві, де немає центральної системи опалення. А якщо вас цікавить батарея ТермоПлаза, переходите за посиланням termoplaza.org.ua.

Який електричний обігрівач вибрати і не помилитися? Яка техніка буде довго справно працювати в квартирі, не заважатиме гучним гудінням, не буде дратувати, пересушувати повітря, врешті-решт, буде просто зручна? Експлуатація якого пристрою буде виправдана в неопалюваному приміщенні? Відповіді на ці питання ви знайдете далі в процесі знайомства з різними видами обігрівачів в нашій статті.

Конвектори

Це найсучасніший і поширений тип обігрівального обладнання. Завдяки наявності отворів в металевому корпусі знизу і зверху повітря затягується з підлоги, нагрівається за рахунок наявності нагрівального елементу і піднімається, поширюючись по приміщенню. Конвектори можна встановлювати в будь-яких житлових кімнатах і навіть в дитячих, тому що корпус нагрівається приблизно до 60-70 ° C і якщо його торкнутися, то обпектися неможливо.

Конвектори відрізняє стильний і компактний корпус. Вага пристроїв варіюється від 3 до 35 кг в залежності від потужності і використовуваних при виготовленні матеріалів (сталь, скло). Техніка спочатку призначена для стаціонарного монтажу на стіні, але може бути встановлена ​​і на спеціальні ніжки, що робить її в даному випадку мобільного.

Найбільшою популярністю у покупців інтернет-магазину «ВсеІнструменти.ру» користуються Конвектор Electrolux ECH / AG — 1500 EF і Електричний конвектор Roda Standart 1.5 R0010503. Головна відмінність обладнання Electrolux в багатокомпонентної системі очищення повітря, Х-подібному нагрівальному елементі зі збільшеною площею тепловіддачі, в наявності точного електронного термостата, завдяки якому витрата електроенергії знижується, а також в цифровий панелі управління з таймером, які роблять використання техніки максимально зручним. Конвектори Roda Standart не менше популярні завдяки поєднанню демократичної ціни і високоефективної роботи.

Для тих, хто при виборі обігрівача віддає свої переваги оригінального дизайну, призначені конвектор Ballu BEP / E-1500 в корпусі чорного кольору, а також конвектор SCOOLE SC HT HM1 тисячі BE в корпусі блакитного кольору. Останній до всього іншого за розмірами вдвічі менше, ніж стандартне подібне обладнання: довжина всього 42 см, а висота 35 см.

Конвектори опалення підходять для установки в житлових квартирах, в спортивних залах, в лікарняних палатах, оскільки під час роботи не спалюють кисень і не пересушують повітря. Також пристрої можуть бути встановлені у великих виробничих приміщеннях, торгових центрах, офісних будівлях. У деяких випадках використання електричних конвекторів буде вигідніше, ніж створення автономної системи опалення з котельним обладнанням і радіаторами.

Добавить комментарий