Полезно знать

Гідроізоляція. Аквілон

Содержание:

Гідроізоляційні роботи завжди вважались при будівництві надзвичайно важливими. Адже відомо, що кожна будівля, де знехтували організацією водобар’єру, буде служити значно менший термін, швидко втрачаючи свої експлуатаційні якості. А як забезпечити гарну, сучасну гідроізоляцію?

— Тільки використовуючи такі ж сучасні матеріали будівельної хімії. І наш інтернет-магазин Akvilon пропонує своїм потенційним покупцям багатий асортимент таких матеріалів.

Які гідроізоляційні матеріали використовує сучасне будівництво

Ще не забулись ті часи, коли для гідроізоляції фундаментів чи басейнів використовували тільки бітумні смоли, армуючи їх тканиною, картоном чи склотканиною. Сучасна будівельна хімія в своєму арсеналі має набагато більше матеріалів, а саме:

  • суміші бітумних смол:
  • рулонні гідроізоляційні матеріали;
  • проникаючі водобар’єрні суміші;
  • штукатурні гідроізоляційні матеріали.

У кожної з цих груп є свої специфічні особливості. Варто підкреслити, що на сайті нашого магазину пропонуються гідроізоляційні матеріали двох останніх груп: проникаючі та штукатурні.

Штукатурні та проникаючі гідроізоляції

Мають вигляд сухих сумішей, розфасованих в цупкі мішки. В основі таких матеріалів — високоякісний цемент, подрібнений пісок та особливі полімерні добавки, що, власне, й надають таким матеріалам гідроізоляційних властивостей. Щоб підготувати таку суміш до роботи, її потрібно розвести з водою, керуючись наявно на упаковці інструкцією, і далі наносити на поверхню шпателем чи пензлем.

Гідроізоляція. Аквілон

А наприклад, матеріал Knauf Flachendicht, виглядає як пластична маса, створена на основі синтетичного латексу та інертних наповнювачів. Вона має прекрасну адгезію практично до любої поверхні: від бетону та цегли до дерева та деревоволокнистих плит. Наносять її широким пензлем чи валиком, застосовуючи для гідроізоляції поверхонь під керамічною плиткою або плитами.

Де ще можна застосовувати гідроізоляційні матеріали від Akvilon?

Наша продукція знадобиться вам при роботах:

  • в басейнах;
  • в сирих підвалах та душових кімнатах;
  • під час гідроізоляції фундаментів, цоколів та горизонтальних покрівель;

Продукція, яку ми пропонуємо, має унікальні властивості. Наприклад, Polimin Гi-1 Аквабар’єр витримує тиск п’ятиметрового водяного стовпа, а деякі з сумішей здатні успішно боротись не тільки з водою,  а навіть з різними хімічними розчинами!

Кожна наша гідроізоляційна суміш має на сайті детальний опис та інструкцію. Це важливо, адже маємо справу зі складними хімічними сполуками, що потребують певного досвіду при роботі з ними.

І пам’ятайте: гідроізоляція — надважливий етап будівництва! Не варто нею нехтувати, купляючи сумнівну продукцію. Akvilon — це якість та відповідальність, адже ми давно і успішно працюємо на ринку України!

Похожие статьи

Back to top button