Полезно знать

Диван, який припаде дитині до душі

Содержание:

При виборі дивану в дитячу кімнату необхідно насамперед звертати увагу на наявність в нього таких якостей, як зручність, безпека та практичність. Так як м’які меблі встановлюватимуться в кімнаті дитини, варто попередньо переконатися, що у неї відсутні гострі кути. Важливо, щоб каркас виробу був правильно оброблений і не мав задирок. Найкраще зупиняти вибір на дивані, у якого каркас виготовлений із міцного дерева. Фахівці інтернет магазину Kram-ua з радістю допоможуть вам вибрати підлітковий диван, що буде відповідати всім критеріям правильного відбору дивану для підлітків, в кімнату для вашої дитини.

У сучасних диванах сьогодні є ящики для зберігання в нижній частині. Такі меблі досить зручні та функціональні. Крім того, за допомогою дивану з висувними ящиками вдасться помітно заощадити місце в кімнаті та залишити більше простору для ігор. Важливо заздалегідь переконатися, що всередині матеріал, з якого виготовлені ці ящики, добре оброблений і має гладку поверхню.

Вибір форми дивану

В магазинах меблів дитячі дивани можна побачити у вигляді різних моделей, що відрізняються своїм дизайном. Тому при виборі даного предмета меблів у батьків буде можливість придбати диван в дитячу з урахуванням віку дитини. Більше того, обраний диван точно буде гармонійно виглядати в кімнаті. Малюк напевно залишиться задоволеним диваном у вигляді улюбленого мультяшного героя, машинки, тварини і таке інше.

Серед великої різноманітності дитячих диванів можна знайти і простіші моделі. Адже якщо малюк вже досяг п’яти років, купувати дитячу модель дивана вже не зовсім доцільно. А якщо мова йде про підлітків, то в цьому випадку взагалі не доцільно.

Диван, який припаде дитині до душі

Оббивка дитячого дивану

Краще зупиняти вибір на м’якій оббивці із натуральних матеріалів. Якщо оббивний матеріал буде синтетичним, він може спричинити алергію у дитини. Бажано щоб для текстилю застосовувався льон, бавовна чи шерсть. Якщо є можливість придбати більш дорогий виріб, можна купити дитячий диван зі шкіряною оббивкою. Перш ніж зупинитися на певній оббивці, слід переконатися, що вона зносостійка, її легко очистити від бруду та вона стійка до впливу сонячних променів.

Наповнювач дивану

Дитячий диван повинен мати внутрішній матеріал із середньою жорсткістю. Таким чином, диван буде зручний і при цьому в дитини не буде викривлення хребта. Серед найбільш якісних наповнювачів варто виділити такі матеріали, як поролон та пінополіуретан. Також як непоганий варіант може виступити диван, у якого сидіння виконане з блоку з незалежними пружинами.

Диван, який припаде дитині до душі

Похожие статьи

Back to top button