Полезно знать

Чим займається колекторське бюро

Нерідко банки, намагаючись вплинути на недбайливого боржника, ігнорує внесення платежів за кредитом, передають його борг в спеціалізована установа, яка займається стягненням проблемних боргів, користуючись своїми методами, — колекторське агентство.

Колекторське агентство: чим займається? Компанії, які стягують заборгованість до суду, — це колекторські агентства. Велика частина цих установ працює в якості агентів фінансових організацій. Послуги колекторів не безкоштовні: за винагороду (відсоток від суми боргу) колектори «вибивають» непогашену заборгованість. Якщо вас цікавить колекторське бюро, звертайтеся в Таліон Плюс номер телефону є на сайті.

Колектори стягують різні борги (перед банками, страховими компаніями, а також компаніями, які продають майно в кредит). Однак не всі агентства діють законним і цивілізованим чином, що змушує боржників уникати (і навіть боятися) спілкування з ними. Якщо клієнт скористався послугами нелегальної мікрофінансової організації і не може їй заплатити, то, швидше за все, в подальшому доведеться спілкуватися з нелегальними колекторами.

Інститут коллекторства Росія запозичила у США. Спочатку це були підрозділи при банках, мета яких — робота з боржниками. Перше бюро в РФ було офіційно зареєстровано в 2001 році при банківської компанії «Русский стандарт». Колекторські агентства почали існувати з 2004 року. Боржник може відмовитися від спілкування з колекторами по боргу, заповнивши форму, яка називається «Заява про відмову від взаємодії».

Продан борг або не проданий: ось у чому питання Процедура продажу боргу повинна проходити офіційно. Боржнику відправляють рекомендований лист. Також можна очікувати повідомлення з суду або від судових приставів. На підставі змісту документа боржник дізнається про факт продажу боргу та суму наступних вимог.

Важливо, що оплачувати борг можна тільки після того, як будуть виконані три умови: отримано офіційне повідомлення про відступлення права боргу, включаючи копію договору поступки; перевірена сума боргу, відсутність відмінностей у сумах, включаючи весь борг, плюс відсотки, штрафи та інші збори; розглянуті всі необхідні папери, що підтверджують право бюро на стягнення прострочених боргів. Колекторське агентство має бути внесено до державного реєстру, опублікований на сайті Федеральної служби судових приставів (ФССП), мати довідку, а представники агентства — офіційне службове посвідчення.

 

 

 

 

 

Похожие статьи

Back to top button