Полезно знать

Автомобіль в оренду

Содержание:

Автомобіль в оренду-це популярна послуга в багатьох країнах. Життєвий ритм сьогоднішньої людини має на увазі багато ділових візитів і подорожей. Однак абсолютно не завжди міський транспорт або служби таксі покривають всі потреби людей. Тому сьогодні популярні сервіси автопрокату в Україні. З появою такий вид послуг вийшов на новий рівень.

Оренда автомобіля на найрізноманітніші смаки

В режимі 24/7 для прокату в https://alin.ua/rent/kiyiv доступно більше 100 автомобілів в категоріях економ, комфорт, бізнес і преміум. Також в асортименті є електромобілі, позашляховики, мікроавтобуси і навіть пікапи в брутальному американському стилі.

Подача автомобілів проводиться в будь-яку точку України. Також, для гостей і жителів Києва в будь-який день тижня можна відвідати наш сервіс alin.ua. у комплексі знаходиться дуже великий автомобільний парк. Менеджери з прокату завжди допоможуть вибрати автомобіль і оцінити його характеристики. Перед оформленням автомобільної оренди ми надаємо можливість провести попередній тестдрайв.

Ще однією унікальною послугою вважається покупка авто. Якщо ви розглядаєте будь-яку модель для отримання, наш сервіс дасть пару днів оренди, яка стане безкоштовною під час покупки. Таким чином, можна повністю оцінити авто і остаточно вирішити.

Послуги з прокату автомобілів

Ми намагаємося зробити процес автомобільної оренди дуже приємним і зручним для клієнта. Для цього компанія alin.ua пропонує автомобілістам великий спектр послуг.

Оренда авто без водія. Базова послуга, яка дасть можливість вам самостійно переміщатися по місту на орендованому транспорті.

Прокат з водієм. Одночасно з автомобілем ви можете замовити особистого водія з багаторічним стажем водіння, який відвезе вас в будь-якому напрямку.
Оренда машин від Преміум до економ класу. Автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Тим більше, коли метро не врятує. Щоб всюди встигнути, необхідна жвава малолітражка. Якщо у вас справи, а власний Мерседес в ремонті, то можна не змінюючи звичку взяти авто на прокат в дорогій комплектації. Для зустрічі групи гостей підійде Мінівен. Іноді навряд чи можна обійтися без мікроавтобуса. Автомобільний парк задовольняє всі потреби.
Оренда подобова і довготривала. Подобова оренда йде мінімум від 1 доби, оформити її можна як по телефону, так і на сайті. Довготривала оренда Оренда автомобіля більш ніж на 29 діб. Взяти в оренду машину в компанії BLS можна на наступні терміни:

  • 12 діб;
  • 36 діб;
  • 714 діб;
  • 1528 діб;
  • 29 і більше 24 годин сама невисока ціна в день.

Прокат автомобілів для поїздок. У нас можна взяти авто в оренду в Києві на вихідні дні і влаштувати поїздку по Україні. При міжнародних переміщеннях працюють особливі умови прокату. Дізнайтеся про них у наших менеджерів.

Автомобільна оренда в Києві без поручительства

Застава грає роль франшизи конкретної суми грошей, яку в разі ДТП компанія страховик не виплатить. Страховка з 0% франшизи надається за умови, що наймач залишає банківський вклад. При поверненні автомобіля з неповним баком палива за паливним банківським вкладом буде вирахувана різниця.

Оренда авто в Києві в нашій компанії не враховує списання коштів з Вашої картки, вони просто блокуються до моменту повернення автотранспортного засобу. Після того, як машина прибуде в належному стані, протягом 23 робочих днів кошти стануть знову доступні для вашого застосування. Тривалість розблокування залежить від специфік роботи певного банку, але у всякому разі не перевищує 30 днів.

При оформленні авто в оренду в Києві необхідно брати до уваги певні нюанси. Нашою компанією застава повертається відразу ж за умови повернення чистого транспорту. Це дає можливість майстрам реалізувати огляд допустимих пошкоджень або констатувати їх відсутність. При необхідності проведення мийки ТЗ огляд і повернення коштів проводяться протягом 24 годин. Замовник отримує акт прийому автомобіля і (або) чек з терміналу.

Якщо вам необхідна машина в оренду Київ пропонує різні можливості (також прокат без завдатку). Для цього необхідно орендувати машини на період від 3х діб. При здачі власного «залізного коня» потрібно пам’ятати про повний бак!

Довготривала оренда машини

Шукаєте автомобіль на певний період часу відрядження або поїздки на відпочинок? Ми надаємо послуги оренди легкових автомобілів на великий термін. При оренді автомобіля на період більше 5 днів і сумі замовлення від 150 євро ми доставимо транспорт у зручне вам місце абсолютно безкоштовно!

У чому перевага довготривалого прокату авто в Україні від https://alin.ua/rent/kiyiv? Вам не варто турбуватися, як виїхати у відпустку або відрядження, якщо у вас немає особистого автомобіля.

Подобова оренда авто

Необхідно взяти автомобіль в оренду дешево на невеликий період! Подобова автопрокат бізнес класу І категорії SUV доступна будь-кому, хто має стаж водіння мінімум 3 роки. Якщо ви хочете знайти машину в оренду на одну або пару діб, звертайтеся до нас і ми підберемо Вам машину відповідно до ваших потреб. Перевага подобової оренди машин в тому, що ви можете підібрати будь-яке авто для подорожі або поїздки на дачу, або для вирішення щоденних справ в місті,

Автомобільний прокат для юросіб

Іноді з’являється необхідність забезпечити машиною власного співробітника під час відрядження у Львові? Ми пропонуємо оренду авто для юросіб терміном від однієї доби. У нашому автомобільному парку представлені машини категорії SUV і бізнес класу найбільш відомих марок. Для юросіб у нас працюють особливі умови оренди, про це ви можете дізнатися детальніше за посиланням нижче.

Чому потрібно взяти в оренду авто без водія?

У автомобільної оренди без водія є ряд плюсів. Зокрема:

 

Автомобиль в аренду
  • у вас немає необхідності інвестувати в покупку особистого автомобіля, тим більше якщо ви не будете користуватися ним кожен день;
  • не треба купувати гараж або орендувати паркомісце, що теж економить гроші;
  • автомобільний прокат без водія доступна на будь-який термін: як в день, так і на пару днів або навіть місяць, коли з’явилася необхідність в довгих поїздках по місту або за його межами;
  • комфортно орендувати машину без водія у Львові, якщо ви приїхали на тривалий період для вирішення власних або бізнес-питань, або як мандрівник.

Похожие статьи

Back to top button