Що ви знаєте про системи опалення?

Що ви знаєте про системи опалення?

При будівництві різних котеджів використовуються 3 основних типи опалення. Один з них відомий багатьом — це система камінного опалення. Вона ідеально підійде в тих випадках, коли господар збирається будувати невеликий будинок в різних регіонах, де немає ніяких проблем з різним автономним паливом.

Якщо вас цiкавить монтаж опалення львів, переходьте на сайт elada-t.com.ua.

Для котеджів сьогодні досить активно використовують електричні конвектори. Подібний варіант володіє декількома перевагами, якщо господар будинку запланував створити затишний куточок, де він буде жити лише час від часу. У подібній системі конвектори включаються / вимикаються на зразок електричних приладів.

Третій тип отримав дуже широке поширення в Російській Федерації — це система водяного опалення, в якій застосовуються індивідуальні джерела тепла. Подібна система здійсненно майже для всіх котеджів, отже, її можна використовувати як для великих, так і для маленьких будівель.

Водяні системи опалення являють собою замкнуту ланцюг труб, генератор тепла, опалювальні прилади. Вода без перерви подорожує по опалювальних приладів, трубах і обігріває будинок. Усередині такої системи рідина називається теплоносієм.

Головний компонент подібної системи — це опалювальні прилади разом з трубами. У ній має бути розширювальний бак з огляду повної герметичність подібної опалювальної системи. Якщо воду нагрівати, то вона буде розширюватися, тому для попередження лопания труб потрібно використовувати ємність для збільшення об’єму рідини. Також не обійтися без циркуляційного насоса, який змусить воду «бігати» між приладом для опалення та котлом.

Механізм функціонування подібної системи дуже простий. В котлі відбувається нагрів теплоносія, після чого рідина перетікає в замкнуту ланцюг, представлену опалювальними приладами, трубами. За рахунок насоса відбувається підняття води. Гаряча вода має меншу щільність, ніж холодна, та й вага у неї менше.

Потім відбувається розлив гарячої води по парочці низхідних труб, які проходять по всій будівлі. Якщо вода остигає, то її щільність стає більше. На завершення кола вода, яка охолола, знову «знаходить» котел, після чого йде повторення описаного вище процесу.

Слід зазначити, що опалювальні системи мають не тільки різні інженерні особливості, але і розрізняються завдяки характеру руху теплоносія.

 

 

Самотечная система отопления

Добавить комментарий