Простые советы

Що можна вирощувати у теплиці

Содержание:

Власна теплиця дозволяє вирощувати в домашніх умовах теплолюбні рослини, які зазвичай не ростуть в умовах нашого клімату.

Якщо раніше парники виготовляли виключно зі скла, то зараз на ринку присутні нові, більш досконалі матеріали. Серед них і полікарбонат. Полікарбонат ціна Івано-Франківськ зовсім не висока, доставка швидка та зручна, а переваги очевидні.

У парнику з полікарбонату можна вирощувати різноманітні рослини не тільки влітку, але і в холодні пори року. Для цього знадобляться люмінесцентні лампи та система опалення.

До одних з найбільш популярних рослин, які садять в теплицях, є пряні трави. Якщо влітку кріп, базилік, лаванду, м’яту тощо можна зустріти на відкритому грунті, то восени та взимку назовні в наших кліматичних умовах їм буде занадто холодно. Для того, щоб рослини давали добрий урожай, температура повітря в парнику повинна бути не меншою ніж 15 градусів.

В теплицях часто вирощують зелень, наприклад петрушку, салат, руколу, шпинат. Якщо конструкція знаходиться з південного боку, то природного світла вистачить для розвитку культур, в іншому випадку необхідно використовувати фітолампи.

Чудовою та універсальною рослиною, яку можна вирощувати в парниках без особливих зусиль, являються помідори чері. Для того, щоб вони рясно плодоносили, слід освітлювати теплицю 16 годин на день, та дотримуватися температурного режиму 18-27 градусів вночі та вдень відповідно.

Пікантний каєнський перець є незамінним складником багатьох страв. Ця рослина походить з Південної Америки, тому також любить тепло і світло. Умови вирощування дуже близькі до тих, які необхідні для помідорів чері. При їх дотриманні можна отримати хороший урожай пекучих плодів.

Багато з нас вирощують цитрусові як вазони. Навіть у квартирах вони, зазвичай, плодоносять. Їх перевага у тому, що дозрівають вони саме взимку. Таким чином, рослини можна розташовувати на відкритому просторі з моменту, коли температура вночі не буде опускатися нижче ніж 10-15 градусів вночі. З настанням холодів, такі культури слід переносити до теплиць. За умови додаткового освітлення та правильної температури, лимони та лайми можуть дати хороший урожай.

Теплиці також чудово підходять для вирощування мікрозелені. Ці паростки з першими листками являються джерелом корисних речовин та антиоксидантів. Перед посадкою насіння необхідно замочити у воді на ніч, після чого садити у контейнери, наповнені грунтом. Зазвичай, вони проростають через кілька днів. Пам’ятайте, що зрізати пагінці необхідно відразу після того, як розпустилися перші листочки. У такому випадку, в рослині збережеться найбільша кількість поживних елементів.

Теплиця з полікарбонату це універсальна конструкція, де можна вирощувати безліч видів культур. Придбати готові теплиці або ж матеріал для їх виробництва можна у компанії Сотекс трейд. Спеціалісти фірми нададуть Вам детальну консультацію та допоможуть з вибором, а в результаті Ви отримаєте найкращий матеріал за доступною ціною.

Вирощування томатів у теплиці, посадка і догляд. Частина 2

Топ 5 самых прибыльных бизнес идей выращивания в теплице 2018-2019-2020. Идеи бизнеса 2020. Бизнес

Похожие статьи

Back to top button